Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi tényleg úgy gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi tényleg úgy gondolja, hogy társkeresés terén az élet egy piac, tehát ha befizet egy kis kedvességet, odafigyelést, akkor a nőnek mindenképp viszonoznia kell valamivel (szex, kapcsolat, "esély")?

Figyelt kérdés
Még akkor is, ha a nő egyáltalán nem akar semmit a férfitól?
2015. szept. 18. 23:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
26%
# 9 Rendben. Akkor térjünk rá a másik kérdésre. És ha valaki senkinek sem tetszik, akkor dögöljön meg?
2015. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%
A társkeresés nem piac, hanem kaszinó, vagy nyersz, vagy veszítesz, minél többet áldozol rá, annál nagyobbat kaszálhatsz, vagy bukhatsz, tökmind1 mennyit fektetsz bele, a bukás mindig benne van a pakliban. A magam részéről ezt úgy oldom meg, hogy általában kis tétekkel játszom, eleve nem kedveskedek túl sokat a lányoknak, nem élem bele magam, amíg nem vagyunk együtt, így ha nem is jön össze semmi azon is könnyen túlteszem magam. Persze egyszer pár éve én is szerelembe estem, és feltettem mindent egy lapra, hatalmas volt a tét, és hát természetesen mindent elvesztettem, de hát ilyen ez a szerencsejáték, egyszer fent, egyszer lent, de ha nagyon rászoksz és függő leszel akkor előbb utóbb a padlón végzed, az biztos.
2015. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
11: Kicsi az esély, hogy valaki senkinek sem tetszik, legfeljebb neki nem felel meg az, akinek teszik. A túléléshez azonban nem szükséges a párkapcsolat, sokan találnak örömet az életben egyedülállóként is. Ha egy problémát nem tudsz megoldani, akkor elfogadod és továbblépsz. Nem kell neki örülni, de senki nem választhatja meg, hova és milyennek születik. Abból tudsz gazdálkodni, amid van. Sírhatsz egész életedben a jobbért, vagy kihozhatod az életedből a legtöbbet.
2015. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
23%
ma 00:17 ez így van! az élet olyan mint a szerencse játék van aki nyertes van aki örök vesztes!
2015. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23%

# 13 Akkor lenne igazad, ha nem a modern korban élnénk. A szerelem ma már Jézus Krisztus helyettesítője. (Ne nevess.) Az emberek úgy tekintenek a szerelemre, mint a megváltásra. Egyszerűen szükség van rá a boldogsághoz.


Bár nagyon bölcs, és idealista a hozzászólásod, sajnos a szomorú valóság mást diktál szerintem.

2015. szept. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%

Nem, ezt a nők gondolják így.


Máskülönben miért mindegyiknek az a 2. kérdése, hogy mivel foglakozol? A pénz számít 95%-uknak, éppen ezért ők tekintenek piacként a társkeresésre.


Egyébként nem kötelező semmit sem viszonozni, csak akkor tisztázni kell a legelején, hogy "nem gyüssz be".

2015. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"Máskülönben miért mindegyiknek az a 2. kérdése, hogy mivel foglakozol? A pénz számít 95%-uknak, éppen ezért ők tekintenek piacként a társkeresésre."


A napjaid jó részét a munkahelyeden töltöd, nem ördögtől való, hogy valaki ismerkedésnél tudni szeretné, hogy mivel töltöd a napod igen nagy százalékát. Pláne, hogy jó esetben ez elég jól átfed az érdeklődési köröddel is, vagy éppenséggel levezethető belőle, hogy mivel szeretsz foglalkozni és mivel nem. Szeretsz-e egy helyben ülni egész nap, vagy jobban szereted a pörgést és hasonló alapvető dolgok. Inkább a te értelmezésedben lehet a hiba, nem ebben az ismerkedős kérdésben.

2015. szept. 19. 01:19
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanezt akartam leírni, csak gondoltam felesleges, úgyis csak azt látja, amit akar.. Ráadásul egy szakmából még a fizetésre sem lehet következtetni, informatikusok is dolgoznak minimálbérért és az ötszöröséért is. Ilyen alapon nem kellene a szórakozásról, hobbiról beszélgetni, mert a nő biztos, csak arra kíváncsi, mennyit költ a férfi, nem szabad jövőbeli tervekről, mert biztos azt elemezgetni, mennyi a félrerakott pénze, nem szabad a családról, mert már egy születésnapi ajándék említéséből is kiderülhet, mennyire pénzes az ember családja.. Mintha minimum multimilliomos lenne itt minden (a legtöbb..) pasi, hogy csak a pénzét akarják lehúzni a gonosz nők.. Főleg ha mondjuk elfogadnak egy meghívást 2 dl üdítőre!
2015. szept. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kulcs az idő! Ugyanis ha egy férfi képes várni, akkor az bizalmat szül. És ezt kölcsönösen elvárom a másiktól. Sose volt kalandom, és szerintem nem is lesz.


Ha egy pár képes várniöegysra, és lépcsőfokonként megnyílni, mint egy virág, egy életre szoló párkapcsolat lehet belőle.

Gondolom ezt 24 éves férfiként.

2015. szept. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó válaszoló ott a pont. :)


Kedves kérdező, sajnos tényleg vannak ilyenek, az a vicc, hogy általában randa, tokás, hájasfejű tonnásdisznók, akikhez ha nem lenne pénzük, egy nő se nyúlna hozzájuk.

Különben némely nők is hibásak ebben, mert nagyon pénzre mennek.


A lényeg, hogy bármilyen emberi kapcsolathoz, ahol érzelmek vannak, üzleti könyvelés szerűen hozzáállni nem kifizetődő, hosszútávon biztos.

2015. szept. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!