Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi tényleg úgy gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi tényleg úgy gondolja, hogy társkeresés terén az élet egy piac, tehát ha befizet egy kis kedvességet, odafigyelést, akkor a nőnek mindenképp viszonoznia kell valamivel (szex, kapcsolat, "esély")?

Figyelt kérdés
Még akkor is, ha a nő egyáltalán nem akar semmit a férfitól?
2015. szept. 18. 23:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező a 17-es válaszodra reagálva, ha mindent egyből kiterítünk magunkról akkor meg az a baj... De szerencsére én már 2011 ben találtam egy normális nőt társkeresőn aki tényleg csak boldog akart lenni, nem érdekelte a pénz és családot is akart. 38/F
2015. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16%
Én nem hiszem ezt, mert a kedvesség, odafigyelés inkább hátránynak számít a nőknél. Viszonozni azt fogja, ha jól nézel ki, vagy ha sok pénzt költesz rá.
2015. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
11%

11-essel egyetértek maximálisan.

Akkor aki senkinek nem tetszik,haljon meg?! Mert nem olyannak született,mint a mai nők ideálja?!

Mert én ezt látom sajnos,aki nem az a tipikus ideál férfiként a mai világban,annak soha nem jut még csak barátnő sem.(köztük nekem sem,pedig sokkal figyelmesebb,igényesebb,értelmesebb vagyok mint a nagy többség).

De még csak esélyt sem kapok egyetlen nőtől sem,mert nem helyesnek születtem,és nem vagyok izmos... :/

24/F

2015. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%

23: nem a tipikus férfiideál? ne röhögtess, az évente változik. Az egyéni ízlés viszont...


De ha állítjátok, hogy csak a magas, jóképű, izmos é/vagy gazdag férfiaknak van barátnője, akkor magyarázzátok meg, hogy metrón, tömegközlekedési eszközök akármelyikén, ócska szuzukiban mégis, miért látok nőket romantikus kapcsolatban (mert azért, a testvéremmel felnőttként már nem megyek kézen fogva, és nem adok neki szájrapuszit sem) olyan férfiakkal, akik bőőőőven nem felelnek meg a mai tipikus férfiideálnak (arcra, testalkatra, stílusra, stb)? Hm? Káprázna a szemem, vagy ti vagytok esetleg kicsit elfogultak? Vagy talán hazudok? Nézzetek már körül, jézusom...


Kérdező, azok a férfiak, akik így állnak hozzá, jellemzően azok, akik itt a Zokogó Testvériség tagjai, mert azok, akik úgy fogják fel, hogy hát megpróbáltam, nem jött össze, van ilyen, majd a következőnek én is tetszeni fogok, azok általában találnak is nekik való nőt. Nem véletlenül vannak egyedül azok, akik itt hisztériáznak, hogy márpedig első randira nem hívja meg egy vacak kólára sem a lányt, és nehogy már neki kelljen kezdeményeznie, ha már annyira nagy egyenjogúság van. És a félreértések kedvéért: nem, ez nem a külső, és nem is az anyagi problémákról szól.

2015. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
17%
azt a szöveget is rühellem, hogy itt milyen gyenge külsejű fickók mellett bombanők mászkálnak az utcán. hol? gyere ki velem félórára a Nagykörútra, azt megnézzük… olyanok a leírásaitok, hogy Woody Allen mellett Natalie Portmanek mászkálnakm. na ne röhögtess.
2015. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
5%

24-es.

Amit írtál,elég nagy butaság.

A végére hadd válaszoljak egyedül.

Nos képzeld el,én még sokkal többre is meghívnám a nőt,vinnék neki virágot is,elvinném akár egy nagyon szép helyre is.De meghívnám akár egy vacsorára is...

A másik, több mint 8 évig kezdeményeztem mindenféle nőnél,"szépnél","csúnyánál",nagyszájúnál,visszafogott,szolidnál,ugyanaz volt az eredmény.Esélyt sem kaptam soha egyiktől sem,akár egy beszélgetésre sem.

Randiról nem is álmodok,mert az végképp nem elérhető számomra...

Pedig nem vagyok csúnya sem hozzá,adok magamra,igényes vagyok,öltözködésemre is adok,és van sok egyéb jó tulajdonságom is.Csak mivel meg sem akarnak ismerni,mivel nem születtem helyesnek,és nem vagyok izmos,ezért inkább visszautasítanak,kinevetnek,megaláznak...

Mindezt kb. azonnal,tehát úgy hogy semmit nem tudnak rólam. :/

Nos? :)

24/F

2015. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%
24 vagyok: nem azt mondtam, hogy bomba nő mászkál Quasimodo mellett. Azt mondtam, hogy VAN mellette nő. A többit te költötted hozzá. Nem ez a ti problémátok? Hogy még a "szerintetek csúnya lányokhoz is odamentek, de annak is csúnyák vagytok"? Tessék, tele van a város példákkal. A modell kinézetű nők nagy része valóban kategóriában hozzájuk illő sráccal van, de az alacsony, pocakos, szemüveges, satöbbi pasik is találnak hozzájuk illő lányt. Nem egyet láttam, gyere, üljünk fel az 1es villamosra, megmutatom. Jaaa, hogy nektek a bomba nők kellenének, a többi "csúnya"? Automatikusan Natalie Portmanra gondoltál a "nő" címszó alatt. Hát sajnálom, az már más kérdés, hogy neked onnantól kezdődik a "nő", alatta esetleg kis köpcös gnómok vannak.. Akkor felmerül a kérdés, hogy kinek is vannak égbekiáltóan magas igényei? Így valóban nehéz a barátnőtalálás, elismerem.
2015. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%

Ismét 24 vagyok, most olvastam az utolsó előtti választ:


Nem mindegy mikor, milyen körülmények között mész oda a lányokhoz (az sem mindegy, kihez), és az sem mindegy, hogyan teszed azt. Ha külsőre nagy probléma nincs veled, akkor sanszos, hogy a "nem születtem helyesnek" duma bullshit, és nem azért küldenek el. 8 év sok idő, ha folyamatosan ugyanazt csináltad, nem változtattál semmin, akkor valószínűleg a módszereiddel van probléma.

2015. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
15%

"De ha állítjátok, hogy csak a magas, jóképű, izmos é/vagy gazdag férfiaknak van barátnője, akkor magyarázzátok meg, hogy metrón, tömegközlekedési eszközök akármelyikén, ócska szuzukiban mégis, miért látok nőket romantikus kapcsolatban (mert azért, a testvéremmel felnőttként már nem megyek kézen fogva, és nem adok neki szájrapuszit sem) olyan férfiakkal, akik bőőőőven nem felelnek meg a mai tipikus férfiideálnak (arcra, testalkatra, stílusra, stb)? Hm? Káprázna a szemem, vagy ti vagytok esetleg kicsit elfogultak? Vagy talán hazudok?"

Igen, káprázik a szemed, vagy hazudsz, vagy másik bolygón élsz, vagy neked (is) a férfiak 90%-a ocsmány.

2015. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
77%
"Máskülönben miért mindegyiknek az a 2. kérdése, hogy mivel foglakozol?" - Én is meg szoktam kérdezni, ha valakivel nem csak futólag beszélgetek, de nem csak társkeresési céllal, barátoktól is. Viszont nem a pénz miatt, az hidegen hagy, mert pontosan tudom, mekkora a szórás, én elég hosszú utat jártam be, mire pályakezdő státuszomtól mostanra nyugisabb vizekre értem. Egyszerűen csak nekem ez egy téma, amiről szívesen beszélgetek másokkal. Másrészt, ezen a ponton legalább kiderül, hogy a másik mennyire lusta, másokon élősködő, mert az nálam hátrány.
2015. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!