Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány?

Figyelt kérdés

Ha igen írjon.

Amit kérek tőle, ugyan ilyen vagyok én is!

Hűséges legyen, megbízható, tudjon szeretni, empatikus legyen, szelíd, visszafogott, ragaszkodó, segítőkész, kitartó, házias, átlagos testalkatú.

Ismétlem: ugyan ilyen vagyok férfiként!



2015. szept. 20. 03:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

a boldogtalanság alapja a túlzott elvárás.


és az önismeret hiánya.... miért teszel fel itt egy ilyen kérdést? mi az hogy ilyen vagy férfiban? áhhh....

2015. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2015. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány de nem itt kéne ismerkedned.
2015. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

eléggé elszomorít, hogy manapság ami régen evidens volt, és ma elvárná az ember, arra ráhúzzák hogy túlságosan sokat akar.

Olyat kérek, amit magamtól is elvárok, de ez felém nem elvárás. Ilyen vagyok. Aki nem hiszi el, nem érdekel. Aki megismer, megtudja. :)

2015. szept. 20. 23:41
 15/20 anonim ***** válasza:
Szivem ugye tudod, hogy ez nem így működik? Én nekem pl. Meggyőződésem, hogy a vékonyabb pasik jönnek, be, meg legyen inteligens stb. Ehhez képest eddig csak ducibb fiúkba estem bele, persze a humor, az ész nem változott, de a szerelem nem így működik! Találsz vkit, aki kb. 3ban stimmel és oda lesz el tőle! Hagyd ezt abba
2015. szept. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves Ismerkedni Vágyó!

Nagyon méltányolom, hogy ilyen hölgyet keres, én már persze nem tartozom az említett korosztályba, de ha fiú lettem volna, én is csak hasonló lánnyal ismerkedtem volna meg. De hiába is jelentkezne egy lány ugyanilyen tulajdonságokkal, ha nem fog meg benne semmi. Személyesen kell keresgélni, olyan programokra járni, ahol megfordulhatnak komolyabb lányok is, vegyél például - ha pesti vagy - télire egy operabérletet, vagy menjél el egyszer-egyszer a Zeneakadémiára valamilyen hangversenyre, vagy menjél el múzeumokba, a Petőfi Irodalmi Múzeumban vannak jó programok, e héten pénteken például lesz egy könyvbemutató, ahol Berzsenyi levelezéséről készült könyvet fogják bemutatni, vagy csak menjél el egyszerűen strandokra, uszodákba, sportoljál, menjél biciklitúrákra,csatlakozzál más csoportokhoz, a biciklitúrák korosztályok szerint indulnak, ha kikeresed az interneten, megtalálod, vagy menjél kirándulni, hegyet mászni, vagy menjél, üljél be könyvtárakba, a Szabó Ervin Könyvtár - persze ez is Bp-en van - tele van fiatallal, egyetemistával, gimistával. Ha egy ilyen lányt látsz, azt már külsőre észreveszed, hogy a te embered. Aztán csak ügyesen be kell tudni "cserkészni".

2015. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet hogy egyedül marad mint én addig addig válogat és végül egyedül,szopás,válogass csak majd megtudod.
2015. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Zeneművészeti tanárképző főiskolára járok.
2015. szept. 22. 23:28
 19/20 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok amit leírtál a bevezetőben.

Hosszú sötétbarna hajam van, sötétzöld szemeim, szerintem jó alakom is van. De ami a legnagyobb ékszerem a férfiak szerint az a mosolyom.

Rólam azt hiszik hogy egy pénzéhes liba vagyok aki csak el akarja magát tartatni.

Mert ugye aki csinos, az a mai világban egyenlő kb. a r.b.nccal, mert a csinos nők biztos kihasználják a lehetőségeiket..

2015. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha ilyen a stílusod, nem csoda, hogy gyedül vagy. A ember inkább legyen egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, egy rossz házasságban, pláne, ha gyerek is van, és jöhet a válás. Te nem szoktál gondolkodni??
2015. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!