Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ha egy férfi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha egy férfi nagyon tetszik nektek külsőre, onnantól kezdve mennyi esély van arra, hogy valamilyen okokból kifolyólag mégsem fogjátok vonzónak tartani?

Figyelt kérdés
Illetve mik lehetnek ezek az okok?
2015. szept. 21. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocs, úgy értelmeztem, hogy férfiaktól kérdezed.


Na akkor saját véleményt is tudok mondani.


-az nálam is áll, hogyha kinyitja a száját, és dől belőle a sötétség, az rögtön kizáró ok

-az is, ha hímsoviniszta, túlzottan tolakodó, beképzelt, bunkó, beszólogatós (az a típus, aki bárkinek beszól, még csak nem is vicceset, pedig ő annak hiszi, csak azért, hogy azt hihesse, ő a jani)

-tudom, fura, de ha megtudom, hogy csaja van, akkor automatikusan kevésbé tetszik... lehet, azért, mert tudat alatt érzem, hogy kevesebb nála az esély

-ha dohányzik

-ha ilyen vonyító vagy "Lakatos Márk" hangja van (kezdjük ott, hogy többségében férfias férfiak szoktak tetszeni, semmi kisfiús arc, bébipofi, szőrtelen test stb.)

-ha túlzottan piperkőc, folyton szelfizget, igazgatja a haját


Meg van az a típus is, aki alapvetően nem jön be, aztán egy pillanatra mégis, aztán megint nem :D.

2015. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon taszit ha valaki buta es bunko az emberekkel
2015. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!