Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek fog változni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog változni a dolog, érdemes továbbfolytatnom?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, elég csinosnak mondanak. Interneten megismerkedtem egy fiúval, nagyon megvan hullámhossz, minden nap 3-4 órákat beszélgettünk stb. Viszont mikor találkoztunk nagyon nem jött be, nagyon nem vonzódtam hozzá, elég pocakos, aránytalan és hát a fogai is nagyon csúnyák, ritkák. Viszont az élő tali is nagyon jó volt, nagyon sokat nevettem vele, úgy érzem megszerettem és hiányozna ha nem lenne már. Létezhet olyan hogy a belső meg fogja szépíteni a külsőt? Lehet hogy vonzódni fogok tudni majd hozzá?
2015. szept. 25. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem fog változni semmi. Ez már így az elején el lett szúrva ismerkedéskor.
2015. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem fog változni. Egyszer megpróbáltam a belső értékek miatt leküzdeni a testi vonzalom hiányát, de még félév után sem tudtam sajnos úgy ránézni. Imádtam a belsejét, imádtam a hangját, mindenét. De este, ha az ágyban fekve kémleltem az arcát, bizony ciki vagy sem eszembe jutott, hogy mit keresek én mellette!?

Én sem vagyok egy bombázó, de nem hiszek abban, hogy az ember megtudja erőszakolni a lelkét.

2015. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. És úgy le lehet élni egy kapcsolatot egy férfi mellett, ha nincs vonzalom? Tehát jó vele, lelki téren minden stimmel és így vagyok boldog vele
2015. szept. 25. 16:22
 4/11 A kérdező kommentje:
De van egy barátnőm, akinek ilyen pasija van ő hogy a fenébe tud vonzódni hozzá? :) nem értem.... én miért nem :(
2015. szept. 25. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező 25 évesen ne legyél már ilyen zizi! Egy párkapcsolatban KÖTELEZŐ a testi vonzalom is.
2015. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Anyukám mondta apukám iránt sosem vonzódott, csak gyereket szeretett volna már, neki mondjuk sikerült... Akkor működhet?
2015. szept. 25. 16:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy milyen a szüleid kapcsolata. Lehet csak a gyerekprojekt sikerült és azóta se fekszenek le inkább egymással.


Ne ez legyen már a cél... Ha nem vonzódsz hozzá akkor nem tudsz mit tenni,ha fejreállsz akkor sem. :(

2015. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
felszínes vagy, de nagyon.
2015. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Damien Hellfire:


Mert nem vonzódik hozzá testileg? Gondolom te mindenkihez vonzódsz a földön...

2015. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is...Mondjuk nálunk még nem volt találkozó csak képeket láttunk egymásról. Te láttál a találka előtt róla képet vagy ez egy ilyen "vakrandi" szerűség volt?


Nem tudom, hogy változhat-e nálad vagy sem.

Az egyik barátnőm úgy ment bele még régebben az egyik párkapcsolatába, hogy nem volt meg az elején a vonzalom, az csak jóval később alakult ki. És ha jól emlékszem 4-5 évig voltak együtt.

Ezt neked kell érezni. Minden esetre remélem jól fogsz majd dönteni! :)

2015. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!