Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő meg fogja találni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő meg fogja találni a párját ilyen igények mellett?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen igények?
2015. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen "igényekre" gondolsz? Nekem a régi korban népszerű "igényeim" vannak, egy nő felé.

24/F

2015. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
wow, azért ennyi mindent ne írt, még elveszünk a sok információban.
2015. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A mostani átlag női igènyekre gondolok amilyen ma a nők elvárása a férfiak felé
2015. szept. 25. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én mindenesetre megtaláltam. Ha pedig én megtaláltam, akkor mások is megtalálhatják. Hogy mindenki megtalálja-e, azt nem tudhatom.
2015. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire fontosak az igények. A legfontosabb hogy két ember egymásba szeressen, legyen kémia. Ha az megvan, akkor meg az ember nem a listáját nézegeti hanem élvezi a szerelmet.
2015. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pl rengeteg luzer igénytelen kövér,nagyon vékony átlag alatti keresetből élő, anyuka pici fiával
2015. szept. 25. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd ez nálam spec egyetlen egy dolgon múlik. Ne várjon tőlem olyat amit nem teszek meg. Én pl a visszafogott elegáns férfi kateg vagyok. Senki ne várja tőlem hogy páva hajat vágatok, szőrtelenítem magam és felveszek egy v nyakú pólót. Mint írtam ez csak példa, de a lényeg az hogy ha normális, emberi igényei / vágyai vannak akkor minden lehetséges.
2015. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más igényei vannak, mert más az ízlésük. Én az igényeimnek 100 százalékig tökéletes férfit találtam. Nem állapodtam volna meg csak azért , hogy legyen valakim, ha nem tökéletes számomra. Úgy voltam vele, ha összejön ez így akkor oké, ha nem akkor nem. A férfiaknak is ugyanúgy joguk van válogatni, vagy megalkudni. Ez mindenkinek a saját döntése. Szóval mire ez a hiszti?
2015. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy mindenki megtalálja a párját. Egyébként nem tudom miért kategorizálod így be a nőket, de eléggé egyoldalú gondolkodásra vall. Vagy megbántott valaki.

Szerinted minden férfi meg fogja találni a párját ilyen igények mellett? Rosszul esik, ha megfordítom a kérdést? :(

2015. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!