Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a "megnézem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a "megnézem, de megyek tovább kategória"? 22n

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy 18 éves srác és úgy tűnik én is neki.


Míg nekem 'csak' köszön, megnéz, rajtam felejti a pillantását, lájkol facebookon, szóval óvatos, addig láttam, hogy 1-2 lány ismerőseivel közvetlenebb, hülyül velük, lazább. Nem személyesen, de neten a hozzászólásaiból látszott, lejött, hogy tud ő más is lenni.


Velem meg ha találkozik, rám tapad a szeme, hangosan rám köszön, de olyan kis komolyan, olykor megszeppenten. De mindig köszön, kiszúr bárhol, pedig nem is ismerjük egymást.


Azért másabb velem, mert sosem beszélgettünk még, csak nézegetjük egymást?


Vagy vannak akikkel a fiúk komolyabbak, és vannak akikkel lazábbak mernek lenni? Mert mosolyogni nem szokott, de néz, figyel mindig. Mikor találkozok vele, meghökkenést látok rajta.


Miért van az, hogy másokkal elviccelődik neten, nálam meg 'csak' a "távolról csodálás" megy és kész?


2015. szept. 26. 15:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Miért nem kezdeményez például, ha ennyire néz? Nem akar semmit igazából?
2015. szept. 26. 15:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolja, hogy nem lenne esélye nálad.
2015. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Atyaég, micsoda lúzer vagy te is. 200 éve ilyen idősen már komplett háztartást vezetett az anyuka te meg úgy írsz mint egy 14 éves bakfis.


Nem csodálom, hogy 22 éves létedre a 18 éves gyerekek jönnek be.

2015. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, a korod miatt van benne egy természetes távolságtartás, miközben nagyon is bejössz neki. Ilyen esetben neked kéne egyértelmű jelet adni, ha szeretnéd megismerni, hogy szabad a pálya. Pl. oda is mehetnél hozzá, és megkérdezhetnéd, hogy ha már így köszöngettek egymásnak, összefutotok-e valamikor?
2015. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, érez Ön iránt valamit. Próbálja a társaságát keresni, hívja el sétálni, beszélgessenek, és akkor kiderül minden. :)

24/F

Sok sikert!


;)

2015. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2, #4, #5. Köszönöm szépen a válaszokat. :)


#2 Benne van a pakliban. Én is erre gondoltam, hogy ez lehet a bibi



#4 Gondoltam rá, hogy valamilyen oknál fogva leszólítom. Hátha... Ha más nem, barátság lehet belőle, vagy egy jó ismeretség.


#4 Köszönöm. :) Neked legyen igazad.


#3 Ezen az oldalob még mindig a kérdésre kell válaszolni. Te meg csak baromságokat hadoválsz össze-vissza. Nem 18-nak gondoltam mellesleg, örömtáncot járnál, ha úgy néznél ki, mint ő. Az irigység és a hülyeség tényleg határtalan. Gratulálok! ;)

2015. szept. 26. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ki mondta neked, hogy itt kizárólag a bárgyú kérdéseitekre szabad (kamukra is) válaszolni.

Irigy vagyok, mindenképpen.

2015. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:

Lépj te!

Valószínűleg a korod miatt nem hiszi,hogy lenne esélye.

2015. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A haverjaival természetesen közvetlenebb. Ha tetszik valaki, azzal mindig óvatosabbak, félénkebbek vagyunk, főleg, ha nem is nagyon ismerjük. Plusz a korod miatt is aggódhat, hogy csak buta kisfiúnak nézed.


Legközelebb amikor köszön, állj le vele beszélgetni. : )

2015. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok valahogy szóba elegyedni vele, bár sosem kezdeményeztem még.
2015. szept. 26. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!