Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a "megnézem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a "megnézem, de megyek tovább kategória"? 22n

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy 18 éves srác és úgy tűnik én is neki.


Míg nekem 'csak' köszön, megnéz, rajtam felejti a pillantását, lájkol facebookon, szóval óvatos, addig láttam, hogy 1-2 lány ismerőseivel közvetlenebb, hülyül velük, lazább. Nem személyesen, de neten a hozzászólásaiból látszott, lejött, hogy tud ő más is lenni.


Velem meg ha találkozik, rám tapad a szeme, hangosan rám köszön, de olyan kis komolyan, olykor megszeppenten. De mindig köszön, kiszúr bárhol, pedig nem is ismerjük egymást.


Azért másabb velem, mert sosem beszélgettünk még, csak nézegetjük egymást?


Vagy vannak akikkel a fiúk komolyabbak, és vannak akikkel lazábbak mernek lenni? Mert mosolyogni nem szokott, de néz, figyel mindig. Mikor találkozok vele, meghökkenést látok rajta.


Miért van az, hogy másokkal elviccelődik neten, nálam meg 'csak' a "távolról csodálás" megy és kész?


2015. szept. 26. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

A nőknél ez az úgy néz ki. Lehet egy férfi határtalan bunkó, lehet ostoba mint a föld, és ahogy egy válaszoló írta egy 22 éves lány az már felnőtt nő, nem baj ha a férfi még 18 éves gyerek csak jaj úgy néz ki. Van még a mai világba nő aki lát belső értéket is, nem csak azt, hogy a férfi "úgy néz ki", vagy azt, hogy milyen kocsija van? :)

2015. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerinted mennyi közöd van hozzá? Szerintem semmennyi. Hogy jössz te ahhoz, hogy beledumálj más életébe?


Mikor megfigyeltem a dolgokat, nem 18-nak gondoltam. Mellesleg tanul+dolgozik, nem egy bulizós hülyegyerek. Nagyon rendes srác, látszik rajta.


Nem ismered, hogy jössz ahhoz, hogy leírod csak a kora miatt? Felszínesség a köbön. Ne nyafogj, csajozz be. Ne más próbálj lehurrogni, a saját életedet, értékrendedet rakd helyre.

2015. szept. 27. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!