Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok szép, az minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép, az minden jó tulajdonságot felülír?

Figyelt kérdés

Mások szerint csinos vagyok, jól öltözködöm, értelmes vagyok, lehet velem beszélgetni, továbbá tudok sütni-főzni, állítólag nem is rosszul. Viszont az arcom nem túl szép. A legnagyobb bók, amit kaptam rá, az a "megjegyezhető".

Még soha nem volt kapcsolatom, randira se szoktak hívni, meg úgy egyáltalán nem is kezdeményeznek. Esélyem sincs megmutatni, hogy milyen vagyok, úgy tűnik egyből az arcom alapján lenullázódom.


2015. szept. 26. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tested sem "jó"?
2015. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az jó, de semmit nem ér, ha nem vagyok mellé szép.
2015. szept. 26. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:

A szerelem az szerelem, tökmindegy hogy nézel ki, ha beléd szeret egy nő/pasi (nem derült ki, hogy milyen nemű vagy), te leszel neki a legszebb.

Az én környezetemben nem a legszebb kinézetűek élnek boldog párkapcsolatban.

2015. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
küldesz képet? kíváncsi vagyok mi az a "megjegyezhető". mellesleg nekem van olyan haverom, aki olyan lánnyal jár akinek a fél arca valahogy "le van esve" vagy nem is tudom elmagyarázni :D. Nem ír felül minden jó tulajdonságot, a kérdésre válaszolva. Mennyi idős vagy?
2015. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni. 24 vagyok.
2015. szept. 26. 17:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért ez a kérdés nem ilyen fekete vagy fehér... Szóval nem ír felül mindent automatikusan. Persze ha csúnya, akkor rontja az esélyeidet, minél csúnyább, annál inkább. De ha nem csúnya, akkor lehet más miatt nem alakulnak a dolgok ahogy szeretnéd.

Hogy melyik, azt majd megmondja aki ismer vagy látott.

2015. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Rengeteg jelentéktelen arcú lánynak van barátja.

Kb ilyesztően csúnyának kellene ahhoz lenned, hogy ne találj pasit, főleg, hogy minden más rendben van.


Szerintem a gond máshol van

2015. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem a külsőd miatt nem volt még kapcsolatod, hanem mert csak a legjóképűbb pasikat veszed észre. Aki nem néz ki tökéletesen, az hiába kezdeményez nálad, tudomást se veszel róla.
2015. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarom hosszan fejtegetni, de aki nem szép annak NEM JÁR szép pár. Persze a média, és a többi hülye is (mint pl sok ember itt a gyk-n) majd az ellenkezőjét próbálja elhitetni. Milyen kár hogy a tapasztalat mást mutat!

Te biztos nem vagy felszínes, és szívesen járnál egy olyan fiúval, aki irtó jó fej, de nem túl jó alkatú és jóképű, úgyhogy elárulom van még remény, az említett srácok úgy 25 év körül leszállnak a földre, és elkezdenek olyan lányokat keresni mint te!

2015. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
"Aki nem szép,annak nem jár szép pár".Pedig tudok kivételeket.Egy szép ember is szerelmes lehet valami miatt egy kevésbé szépbe.Ilyen erővel aki nem diplomás,annak sem jár diplomás pár,vagy aki nem egészséges,annak sem jár egészséges pár.Vagy aki nem fiatal,annak sem jár fiatal pár.Nincs ilyen,hogy kinek mi jár.
2015. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!