Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok szép, az minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép, az minden jó tulajdonságot felülír?

Figyelt kérdés

Mások szerint csinos vagyok, jól öltözködöm, értelmes vagyok, lehet velem beszélgetni, továbbá tudok sütni-főzni, állítólag nem is rosszul. Viszont az arcom nem túl szép. A legnagyobb bók, amit kaptam rá, az a "megjegyezhető".

Még soha nem volt kapcsolatom, randira se szoktak hívni, meg úgy egyáltalán nem is kezdeményeznek. Esélyem sincs megmutatni, hogy milyen vagyok, úgy tűnik egyből az arcom alapján lenullázódom.


2015. szept. 26. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet csak te nem látod szépnek magadat.

Én ugyanígy vagyok férfiként. Mindenhol csak azt látom ez is jobban néz ki az is jobban...pedig több nő mondta hogy jóképű vagyok. Nem tudjuk szerintem magunkat úgy megítélni mint mások minket.

Én azt mondom mindenkiben van valami szép , szem , száj, haj, van akiben több van akiben kevesebb.Biztos hogy benned is van, vagyis az arcodban.

Ha gondolod küldhetsz egy képet és leírom a véleményem.(nem ismerkedési szándékkal, meg én idősebb is vagyok)

2015. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

10-es tudsz kivételeket? Miért lenne kivételes, ha egy csúnya embernek szép párja van? Hacsak nem...

Egyébként meg mi baj a hasonló társsal? Talán jobbat szeretnétek, mint ti magatok? Akkor meg miért ne szeretne a kiszemeltetek is jobbat?

Nem akarok én itt segg lenni, de amikor egy ilyen kérdés van, mindig úgy érzem, hogy nem az a baj, hogy nincs senki, hanem, hogy nincs senki aki neki is tetszik külsőre.

2015. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!