Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki el tudja azt fogadni, hogy nincs saját lakásom?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. Az édesanyámmal lakom egy háztartásban, mert nincs annyi jövedelmem, amennyiből tudnék lakásra gyűjteni vagy bérelni tudnék belőle egy lakást. Az utóbbi időben ez ismerkedésnél mindig problémát jelentett és több nőnél is ez volt a buktató, amin megakadt az ismerkedés. Volt olyan nő, aki konkrétan megmondta, hogy csak és kizárólag ezért utasított el. Nem értem, hogy miért kell csak ezért egy férfit elutasítani? Miért nem lehet például közösen bérelni egy lakást, hogy ha összejövünk? Mindegyik nő ilyen anyagias? Hol találhatnék olyan nőt, aki nem ezt nézi, hanem jószívű és inkább a belső értékeket nézi?

2015. szept. 26. 19:50
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
17%
10 undorító felszines humanoid vagy!
2015. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
55%

Magyarázd már el, hogy miért, kérlek. :)


#10

2015. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
75%

"a magyar nők azt hiszik hogy a 30 év feletti férfiaknak ingyen lakás autó jó fizetés jár! "


Nem hisszük, mivel nekünk, nőknek sem JÁR. A jó fizetésért valamit le kell tenni az asztalra, például tanulni, ahogy én is meg tudtam tenni, nőként.

Lakás, kocsi nem JÁR, azért is meg kell dolgozni.


Az én párom pl. albérletben él, nincs kocsija, de folyamatosan tanul, fejlődik, van egy elég jó állása, viszonylag normális jövedelme.

Nekem van saját lakásom, autóm, én ezekért eléggé megdolgoztam. Nem járt.

Viszont ha én keresek havi 300-at, mert tettem is érte ezt-azt, akkor elég nehezen tudom elfogadni, ha valaki csak sír, hogy neki nincs, mert a mai magyar viszonyok, blablabla...

2015. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
3%
ma 20:20 gondoltam hogy ide jön egy jaj az én párom közmunkás 150 kiló nincs semmije még is szeretem mert kedves romantikus férfi hazug humanoid......
2015. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
86%

# 14: Hol olvastál te olyat, hogy közmunkás és 150 kiló?

Olvasd már el... épp azt írtam, hogy van rendes állása, mert tanult. Nem 100 ezret keres.

És nem is 150 kiló. Attól, hogy kiforgatod a szavaim, még nem lesz igazad!

Inkább próbáld felfogni, amit írtam!

2015. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
12%
Viszont ha én keresek havi 300-at, mert tettem is érte ezt-azt, akkor elég nehezen tudom elfogadni, ha valaki csak sír, hogy neki nincs, mert a mai magyar viszonyok, blablabla.. megint ezzel védekezel hogy neked gazdag pasi kell :D:D remélem a sok iszlám férfi add majd nektek ott követelőzzetek majd
2015. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
82%
Szarul esik, hogy nőként sokkal jobban keresünk nálad? Na látod, ez már csak a te bajod. :)
2015. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

#10-es

"30 évesen is képtelen voltál elszakadni, legalábbis igényed nem volt rá, hiszen még mindig vele laksz."

Rossz a logika. Igényem volt és van is rá, hogy elszakadjak, csak ehhez több fizetés kéne. Az, hogy vele lakom, az nem jelenti egyben azt is, hogy nincs és nem is volt igényem arra, hogy elköltözzek.

2015. szept. 26. 20:39
 19/52 anonim ***** válasza:
61%

Aha, és aki 24-26 évesen kijön az egyetemről, van egy diplomája meg 0 releváns gyakorlata (az egyetemi kötelező gyakorlatokat SOSE nézik a munkáltatók), az hogy a halál rongyba tekert, véreres, zsíros fäszából szakítson magának olyan munkát, ami a képzettségéhez való és aminek a fizetéséből telik kocsira meg lakásra, plusz ezek fenntartására?


*dobpergés*


Sehogy


A szakképzés az egész más, ott 2-3 év alatt kitanulsz egy szakmát, plusz az ottani gyakorlatok releváns referenciák, így a képzés elvégzése után, akár 20-21 évesen is már munkába állhat és a szakmájához méltó munkát találhat, ami mellett még maszekolhat is, hisz szakemberként simán alkalmazzák munka mellett. Az egyetem nem így működik, ott diplomázás után az átlag legalább másfél év, mire munkába állhat valaki, jellemzően már a húszas éveik végén, addig csak ingyen jár mindenféle helyre melózni, hogy meglegyen az önéletrajzban a kellő referencia.


Hogy ezt minek írom le? Mert egy halom nő képtelen ezt felfogni és azt hisz, hogy egy iskola elvégzése után máris az ölébe hullik az illetőnek egy szaftos munka. Most gondolom jönnek a "nő vagyok és tudom, hogy ez nem így működik blabla" kommentek, akiknek a kiírói azt hiszik, hogy egyetlen példa felülírja a nagy átlagot. Oké, ennyi erővel az én állításom is igaz, amikor azt mondom, hogy "minden ló barna", mert én csak eddig barna lovat láttam, ergo az én véleményem a mérvadó.

Nem is értem minek írtam le ezt a sok szart, úgy is csak lepontoztok. Na én húztam a Galambba....

2015. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
12%
ma 20:39 végre valaki okos értelmes ember itt! szerintetek nők hanyan dolgoznak itthon minimál bérért? rengetegen! és valaki hogy tanuljon? hagyja ott a munkát és tanuljon addig miből éléjen? napfényből? és képzeld sok diplomás ember dolgozik nálunk közmunkán a nagy semmiért..... szánalmasok ezek a magyar "nők"
2015. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!