Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki el tudja azt fogadni, hogy nincs saját lakásom?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. Az édesanyámmal lakom egy háztartásban, mert nincs annyi jövedelmem, amennyiből tudnék lakásra gyűjteni vagy bérelni tudnék belőle egy lakást. Az utóbbi időben ez ismerkedésnél mindig problémát jelentett és több nőnél is ez volt a buktató, amin megakadt az ismerkedés. Volt olyan nő, aki konkrétan megmondta, hogy csak és kizárólag ezért utasított el. Nem értem, hogy miért kell csak ezért egy férfit elutasítani? Miért nem lehet például közösen bérelni egy lakást, hogy ha összejövünk? Mindegyik nő ilyen anyagias? Hol találhatnék olyan nőt, aki nem ezt nézi, hanem jószívű és inkább a belső értékeket nézi?

2015. szept. 26. 19:50
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
7%
Általános iskolában még találhatsz ilyet, de azt meg már büntetik.
2015. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
59%

Nincs igazad az egyetemen végzettekkel kapcsolatban. Több ellenpéldával tudnék szolgálni.

Ha neked nem jött be a dolog, akkor szarul csináltad.

2015. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
61%

Én veled kb. egyidős (nő) vagyok, voltam már minimálbéres is, nagyon sokáig voltam kölcsönzött munkaerő, gondolom, tudod, mivel jár, de amióta dolgozom, saját lakásra gyűjtök, ez most valósul meg, még pár hét, közben próbálok türelmes maradni anyámmal, aki beteg és egyre rosszabb állapotban van (ha a munkahelyén így mutatja magát, elbúcsúzhat a munkától...), orvos kezeli, a család is beszélt az orvosával, én hetek óta kialvatlan vagyok, így járok dolgozni, albérletre nem volt hosszú távon pénzem, viszont nem is kerestem társat, mert így nem lehet, az én hátterem, ami ront, nem a lakástalanság, hanem a család, anyám állapota, ami nekem is ijesztő, mert a hajlam örökletes lehet, és hogy ilyen közegben örülök, hogy a munkámban helyt tudok állni.

Viszont már nagyon igénylem az önállóságot, hogy a magam ura lehessek. Nem akarnék többé szülőkkel összebútorozni.


Nos, nem tudom, nálad mi riasztja vissza a nőket, de arra tudok gondolni, hogy ők vagy nem járták be azt a nehéz utat, és könnyebb esélyeik voltak, tudták őket támogatni, kevesebb harcuk volt, vagy esetleg van már rossz tapasztalatuk olyannal, aki nem tudott elszakadni a szüleitől, szülőkkel nem akarnak összebútorozni, és tartanak esetleg ettől, hogy ez lenne.

2015. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
57%
Az én férjem sima szakmunkás,mégis 700.000 ft-ot keres havonta,viszont bevállalta érte,hogy naponta 4 órát utazik melóhelyre és vissza.Ausztrában dolgozik, ingázik.Szóval ezt csak azért írtam le,mert megy itt a sírás,hogy meló mellett tanulni nehéz blala.Ezek csak kifogások,ha valaki szarul él,tud tenni ellene ha akar,és nem csak a tanulás az egyetlen megoldás.Persze könnyebb a rendszert okolni,és síránkozni.
2015. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
44%

Valahol nindekinek igaza van.

Én úgy vagyok vele, hogy ha 30 éves nő létemre, egyedül, szülői és egyéb segítség nélkül el tudok tartani egy háztartást, egy hitelmentes kocsit tudok fenttartani és ráadásul babát is várok és gondoskogok még magamról is, akkor nekem se mondja senki, hogy erre nem képes, mert nehezen hinném el, főleg ne egy férfi. Nyílván én sem azért dolgozom, hogy eltartsak egy felnőtt pasit és nekem is jol esene ha valaki levenné a terhet a válllamról, de nekem nem fontos az, hogy ezek után találjak magamnak valakit.

2015. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
69%

Mondjátok már meg, minek élne külön az anyukájától, ha még nincs senkije? Minek tartsanak fenn kettőjüknek két lakást/házat? Ez pénzszórás lenne.

Majd ha lesz komoly kapcsolata, összeköltözik a barátnőjével, addig meg segít az anyukájának és az anyukája is neki a lakhatással. Ennyi.


31N

2015. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ezzel baj, amíg nem anyuci pici fiacskája vagy.

Tudj főzni, mosni is, ilyenek, mert egy nő sem szeretne az anyád lenni. Inkább szerintem ettől félnek. Mivel anyud, alapban azt feltételezi az ember, hogy ezeket megcsinálja ő. Főleg ha nem beteg az édesanyád. Ha az, akkor mondani kell, akkor cuki leszel és nem félni fognak az ilyen sztoritól.

És azt is meg kell említened, hogy nincs értelme most két lakást fenntartanod, majd ha lesz párod.

Amúgy ha meg így nem megy, kereshetsz lakótársakat is magad mellé akár és élhetnél úgy is.

2015. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
2%

Hát igen a sütést, főzést és takarítást minden férfinak ki kell tanulnia, mert ezen feladatok ellen a mai NŐ már genetikailag immúnis!


33F létemre a szüleimmel élek, a ház 70%-ban ez enyém, engem is sok csaj, később pedig nő hajtott el, mert anyuci fiacskája vagyok, akinek még saját lakása sincsen.


Persze ez nem anyagias viselkedés szintén a szüleivel élő NŐ-től, aki szerint az otthonteremtés a férfi feladata, a takarítás közös, de ha dUgni is akarsz, akkor 100%-ban a te feladatod. Főzéstudomány nélkül egy férfi pedig éhen hal manapság, tehát alap, hogy nem NŐ-i feladat.


Persze miután mindezt megteszed = papucs vagy, az pedig nem kell a nőnek, hiszen már van neki márkás 40 000Ft-os.

2015. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
11%
28 ez így van!
2015. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
35%
(sohaj..)
2015. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!