Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki el tudja azt fogadni, hogy nincs saját lakásom?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. Az édesanyámmal lakom egy háztartásban, mert nincs annyi jövedelmem, amennyiből tudnék lakásra gyűjteni vagy bérelni tudnék belőle egy lakást. Az utóbbi időben ez ismerkedésnél mindig problémát jelentett és több nőnél is ez volt a buktató, amin megakadt az ismerkedés. Volt olyan nő, aki konkrétan megmondta, hogy csak és kizárólag ezért utasított el. Nem értem, hogy miért kell csak ezért egy férfit elutasítani? Miért nem lehet például közösen bérelni egy lakást, hogy ha összejövünk? Mindegyik nő ilyen anyagias? Hol találhatnék olyan nőt, aki nem ezt nézi, hanem jószívű és inkább a belső értékeket nézi?

2015. szept. 26. 19:50
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

#49-es

Ez kegyetlen! Köszönöm, hogy elmesélted! Tanulságos.

2015. szept. 28. 12:18
 52/52 anonim ***** válasza:

Szamomra mindig szurrealisak az ilyen tapasztalatok.

En is alberletben elek. Fizetem tok egyedul. Fozni sutni tudok. Takaritani utalok de megcsinalom mert a kupit meg jobban utalom.

Szoval en egy teljesen atlagos nonek tartom magam es elkepzelesem sincs hogy ilyen eletkeptelen noket honnan a francbol szednek ossze egyes ferfiak. Meg mi az hogy o nem fizet. Olyat el tudok kepzelni hogy idoszakos anyagi zurzavar...oke de valamennyit akkor is. De most mi az hogy semmi? Hat ezt biztos nem hagynam annyiban.

2015. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!