Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki el tudja azt fogadni, hogy nincs saját lakásom?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. Az édesanyámmal lakom egy háztartásban, mert nincs annyi jövedelmem, amennyiből tudnék lakásra gyűjteni vagy bérelni tudnék belőle egy lakást. Az utóbbi időben ez ismerkedésnél mindig problémát jelentett és több nőnél is ez volt a buktató, amin megakadt az ismerkedés. Volt olyan nő, aki konkrétan megmondta, hogy csak és kizárólag ezért utasított el. Nem értem, hogy miért kell csak ezért egy férfit elutasítani? Miért nem lehet például közösen bérelni egy lakást, hogy ha összejövünk? Mindegyik nő ilyen anyagias? Hol találhatnék olyan nőt, aki nem ezt nézi, hanem jószívű és inkább a belső értékeket nézi?

2015. szept. 26. 19:50
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
3%

"Én úgy vagyok vele, hogy ha 30 éves nő létemre, egyedül, szülői és egyéb segítség nélkül el tudok tartani egy háztartást, egy hitelmentes kocsit tudok fenttartani és ráadásul babát is várok és gondoskogok még magamról is, akkor nekem se mondja senki, hogy erre nem képes, mert nehezen hinném el, főleg ne egy férfi."

25ös!

Szép mesét írtál, este is van, de a gyerekek már lefeküdtek, én meg nem hiszem hogy ebből bármi is igaz lenne.

2015. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
88%

Addig nincs baj anyukával, amíg nem telepszik rá a gyerekére. Ismertem olyat, aki a beteg édesanyját tartotta el egyedül, olyat is tudok, aki anyagi okokból él szülőkkel, így könnyebb mindannyiuknak, és jóban is vannak, de megvan a szükséges önálló tér is. Nekem is könnyebb lenne anyagilag, ha maradnék, de nekem az idegeimet kezdi ki a helyzet, viszont a pénz meg minden egyéb körülmény, stabil munka, mostanra lett meg, hogy bele is tudok és merek vágni úgy, hogy nem kell attól tartanom, mi lesz egy hónap múlva.


Viszont ismerek olyat, aki nem is igényli, hogy elköltözzön otthonról, anyjának az is nagy harc volt, hogy a felnőtt fiacskája álljon fel a fotelből, és menjen el dolgozni. No, az ilyenekkel van gond, mert senki nem akar egy nagyra nőtt pólyásnak második anyja lenni.

2015. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
50%

Na ez a szomoru... Nem lehet elhinni, hogy egy 30 eves no keptelen erre. Uraim, kozlom veletek, ti vagytok a szarok, nem mast kell hibaztatni.


Ez a no jo szakmat valasztott, ahogy en is. Diakkent 20 oraban kerestem netto 100ezret fejlesztokent, diplomaskent mar lenyegesen tobbet.

Azert mert tobben tanulatlanok vagytok, szarul csinaltatok az eleteteket es a minimalber duplajarol csak almodhattok..nos, ez nem a mi bajunk.


Mi is megdolgozunk a penzunkert, olyan embert szeretnek aki hasonlo korulmenyek kozt el mint en. A zara-ban dolgozo elado lanykarol nem tudok nyilatkozni, ahogy a tescos kislanyrol sem, mindenesetre en nem erre vagyok. Mernok vagyok, jo mernok fizetessel, jo szakmai tapasztalatokkal kulfoldon es itthon is. Hozzam hasonlo embert keresek. Szerencsere en a magatokfajtaval nem is szoktam talalkozni.

2015. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
26%
*kepes erre
2015. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
26%
Kedves 31-es ha gondolod privátban megadom a telefonszámomat, nyugodtan felhívhatsz és beszélgethetünk, arról, hogy valóban mesét mondtam vagy sem!
2015. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
42%

"Diakkent 20 oraban kerestem netto 100ezret fejlesztokent, diplomaskent mar lenyegesen tobbet.

Azert mert tobben tanulatlanok vagytok, szarul csinaltatok az eleteteket es a minimalber duplajarol csak almodhattok..nos, ez nem a mi bajunk."

Eddig is gondoltam hogy csak trollkodsz, de most már biztos:)

Szerintem te csak unatkozó háziasszony vagy, akit épp hogy el tud tartani a férje, és minden nap megy a veszekedés, a megélhetés miatt.

2015. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
47%
#36 miert lennek troll? Tisztaban vagytok vele, hogy hogyan keres egy informatikus, egy villamosmernok, egy fizikus/matematikus mernok? Latszik..
2015. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
70%
Azért IT szakmában is elég nagy a szórás, én nőként szintén IT-t tanultam, de rengeteg elutasításban volt részem, olyan is volt, hogy egy férfikolléga aratta le a babérokat, amiért én dolgoztam meg, és nem ismerték el, hogy azt én értem el nőként, nekem évekbe telt, mire olyan helyre kerültem, ahol komolyan vesznek. Vannak szerencsésebbek. De én nem dolgoztam meg kevésbé az elismerésért és a mostani helyemért, a legjobbat hoztam ki a lehetőségekből, hátszél nélkül.
2015. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%
Meg ha beszeltem is veled nyaron, bar nem gyakran irnak nekem nok, akkor sem tudom honnan veszed, hogy egy altalanos iskolas troll lennek..
2015. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen kérdéseknél már a százalékokból lehet tudni hogy kik lesznek a trollok.

Van aki már jobban nyomja, azoknak több regje is van, onnan osztják az észt.

Céljuk a polgárpukkasztás, meghökkentés, mint itt is, diákként 20 órában 100 rugót keresett.:)

még a masszázs stúdiók sem fizetnek ilyen jól:)

2015. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!