Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most normális pasi nincs vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most normális pasi nincs vagy én vagyok egy selejt?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem úgy hogy el vagyok átkozva. Randiztam már olyan pasikkal akik nem az eseteim és még nekik sem kellettem, csak egy pár randira. Ám ha számít valamit amúgy nem tartom magam rossz embernek, nem élek züllött életet, nem érzem magam gonosznak sem, de valahogy még se érdeklek egy fiút sem.
2015. szept. 26. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Önvizsgálat!!!!!!
2015. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fene sem akar normális lenni, ha lehetek különleges is. :) 22/F
2015. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mások jobban látják milyen vagyok, mint én magamat.
2015. szept. 26. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:

BrainFu..ing: Miért randizol olyannal, aki nem az eseted? Vagy vakrandin derültek ezek ki?

Az a problémád, hogy nem látod a fától az erdőt. Biztosan megesett már, hogy nem vettél észre olyan srácot, akibe egy kis ismerkedés után akár bele is szerethetnél. Tudod, az ember hajlamos a tökéletes hajkurászására, de ezt ritkán kapja meg. Azzá kell tenni a kapcsolatot, ha hasonlóak vagytok a főbb nézetekben, célokban!

2015. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Randiztál öt pasival a millióból,ez még nem jelenti azt,hogy senkinek nem kellesz.Ismerkedj neten és csak azzal találkozz akivel már megvannak az alapok és a kölcsönös érdeklődés.
2015. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyanokkal találtam, de élőben már semmi sem működött.
2015. szept. 26. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ír vissza senkinek, kár a gőzért.
2015. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 8 Már oda is vetetted magad neki? :D
2015. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Nem szokásom. Neked igen?
2015. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!