Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 100kg feletti nőket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kg feletti nőket miért nem látok társkeresőben?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben olyan helyekre járok, ami nem kifejezetten ismerkedős hely. Ezért marad az internetes társkeresés, de a belső mellett a külső is fontos és a 100kg feletti nők vonzanak. Sose volt vékony párom!

2015. szept. 27. 00:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
62%
De látsz, csak 60 kilósnak hazudják magukat.
2015. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de értelmes emberek nem feltétlenül azért vesznek fel egy-egy ruhadarabot (pl. leggings) hogy mások előtt divatozzanak.... És akár tetszik, akár nem...egy 200 kilós nő is akármilyen ruhát felvehet, ha neki tetszik! Senkinek semmi köze hozzá! Ha neki jó úgy, akkor mindenki neve: kuss. Ha nem tetszik a Bözsinek, na bumm. Ki a fost érdekel? Azt hiszitek számít a véleményetek? Ohh, dehogy. Csak az ostoba emberek vannak a külvilág véleményével elfoglalva. Ugyanis a világ torz. Az emberek is. Ezért nincs értelme velük foglalkozni. Mindenki hordja azt, ami neki tetszik...mindenki nézzen ki, úgy ahogy neki jó..mindenki éljen, úgy, ahogy akar...de mást soha ne bántson...súlytól, kortól függetlenül. Mondom ezt úgy, hogy nekem nem jön be a leggings, soha nem vettem...és nem is fogok...de ettől még ki akarja, hordja bátran, engem nem zavar.

Egyébként meg szerintem tele van 100 kiló feletti nőkkel a társkereső. Nem tudom merrefelé nézelődsz.

2015. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

utolso: love.hun beirtam max 172cm min 101kg nem dohányzó, belépett 1hete.

Kb. 2-3db beképzelt bunkót dobott ki találatnak vagy, ha aranyos volt az ország másik végén.

2015. szept. 27. 11:22
 14/30 anonim ***** válasza:
70%

Elárulók egy titkot: a nők többsége SOHA nem vallja be a tényleges súlyát......... ;)

Írj be kevesebb kilót...mondjuk 80....több találat lesz és garantálom, hogy a 80 kilósok közt sok lesz, aki üti a 100-at is. De pssszt. A nők már csak ilyenek.

2015. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
22%

Tóth Vera is 80 kg-nak hazudja magát :D

Leggingset meg nem azért hordok, hogy szexi legyek, te utolsó paraszt, hanem mert szeretek nőiesen öltözködni, szoknyát, ruhát húzni, és nem szeretem meztelenül mutogatni a lábamat. Elárulom, az sokkal csúnyább látvány, mint a leggings.

De gondolom, akkor inkább az utcára se menjek ki, én, büdös ogre.

2015. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15%
Esetleg a fogyáson gondolkodtál már a szájkarate helyett? :D Ja, hogy a munka már büdös lenne... Aki dagadt az nem csak lusta de igénytelen is.
2015. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

hallottál már a különböző hormonproblémákról? persze neked elképzelhetetlen... csak lusta emberek vannak, akik egész nap a tévé előtt döglenek és csipszet zabálnak. egyébként igenis fogyok, de ez nem maraton, lassan megy. addig is igyekszik az ember elfogadni magát.

elmondanám, hogy soha nem ettem többet vagy mozogtam kevesebbet mint az átlag, csak rosszul működik bennem valami. évekig egy ördögi körben voltam, de már megszabadultam 30 kilótól. hibás vagyok, hogy eddig fajult, de merek változtatni, és nem értem, miért baj az neked, hogy én mit viselek az utcán.

nem büdös a munka, és nem vagyok igénytelen, ugyanis az igényességnek semmi köze a testalkathoz.

2015. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%
16. SZERINTED igénytelen. Ezt ne felejtsd el hozzátenni. Nálam nem a testsúlynál kezdődik az igénytelenség. Attól , mert valaki nem szeret mondjuk sportolni és van rajta 20 kiló felesleg miért lenne igénytelen? Mert te vagy sóbert norbi azt mondjátok? :D :D Áhh. Szerintem igénytelen az, aki zsíros hajjal... beszakadt-retkes körömmel... rossz fogakkal... büdösen... szakadt /koszos ruhákban... sáros cipőben (sármentes időben)...szájszaggal... túl sok sminkkel... szénné szolizott bőrrel...(stbstb) jár-kel a világban. Az általam felsoroltak pedig súlytól teljesen független dolgok. Jah, és még az is igénytelen, aki pl. nem mos kezet pisi-kaki után...evés előtt...aki nem fürdik minden szex előtt és után...stb. SZÁMOMRA. De a Béla bácsi szerint ebben biztos lesz olyan, ami szerinte nem az. Magyarra fordítva: senkit nem érdekel, hogy ki mit mond. Szerintem a túlsúlyos, kövér, duci..vagy nevezzük aminek csak akarjuk a helyzetet, pont telibesza.rják, hogy kinek mi a véleménye a súlyfeleslegükről. Szóval aki nem lát tovább pár kiló feleslegnél....annak a véleményéért NEM KÁR.......mert ezzel el is árulta magáról mennyit ér, mint ember. Semmit. ;)
2015. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
58%
17. Ne védekezz, ne magyarázkodj! NINCS szükséged rá! Teljesen mindegy mi az oka annak, hogy van rajta plusz kiló. Értelmes embereknek úgysem számít....aki meg hü.lye...azzal miért foglalkoznál??
2015. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

köszönöm, igazad van!

inkább le is állok a kérdés követésével... nagyon kevés dolog van, ami fel tud húzni, de az egyik, amikor azt mondják, a kövér igénytelen! az igénytelenség pontosan ott kezdődik, amiket te is felsoroltál!

nem lakkozom a körmöm, nem sminkelem magam, nem járok hetente fodrászhoz, de tiszta vagyok, minden nap tisztálkodom, elmosogatok magam után és rendben tartom a házat... bizonyára kevesebb időm lenne ilyesmikre meg a kisfiamra, ha állandóan azzal foglalkoznék, hogy milyen mű dolgot aggassak magamra, hogy mások igényesnek tartsanak.

köszönöm az utolsó két hsz-t.

:)

2015. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!