Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hitted volna egy olyan emberrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Hitted volna egy olyan emberről, aki külsőleg nem feltűnően szép, hogy akár fotómodell is lehet?

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársnőm annak idején, akit igen kedveltem, mert segített nekem a tanulásban, meg úgy alapból nagyon jó fej volt. Külsőre viszont mint nő, nem volt kifejezetten bombázó nő. Oké, aranyos volt, de láttam nála 1000-szer jobb alakú, és szebb arcú nőket is. Aztán kiderült róla, hogy modellkedik, bizonyos képeken sokkal nőiesebb, és szexibb, mint élőben.


A múltkor találkoztam vele egy nyilvános helyen, most már idősebb a csaj, és most már élőben is jobban néz ki, mint annak idején a suliban, Facebookra fel is vettem. Csak eszembe jutott, mert most tett ki új képeket FB-re, hogy milyen érdekes, hogy létezik ilyen.


Tanulság: Ne becsüld le azt, aki külsőre nem egy feltűnő jelenség, mert lehet, hogy veled ellentétben címlapokon szerepel. XD


2015. szept. 27. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
kép az mást mutat,a ha valóságba egy nulla,akkor az is
2015. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha akkor felszedted volna, lehet még ma is kormolhatnád.
2015. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:
100%
A modellek többnyire csúnyák,csak jól "használható" az arcuk. Vagy kéz modell :D
2015. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindenesetre azért érdekes, hogy egyes emberek, akik nem rendelkeznek feltűnően szép külsővel, modell karriert futnak be, míg mások, akik ugyanebben a cipőben járnak, csak ostorozzák magukat, hogy azért nem kellenek senkinek, mert külsőre nem elég jók.


:D

2015. szept. 27. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

2 dolgot jegyeznék meg.


1.) Valamiért minden 3. 16-24 év közötti lány "modell".

2.) Az igazi modellek meg nem mondhatóak szépnek. Sőt... Sokan kifejezetten csúnyák. Viszont karakteres arccal rendelkeznek, amivel tudnak mit kezdeni.

2015. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, karakter és kisugárzás.

Szép lány sok van, megjegyezhető már kevesebb

2015. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én nem vettem észre, hogy feltűnően sok lenne abban a korosztályban a modell. Inkább táncos lányokból van sok, szerintem.


Másrészt pedig az igaz, hogy nem minden modell kifejezetten szép, viszont az már egyenesen butaság, hogy csúnyák. A csúnya embereket nem fogják modellnek alkalmazni.

2015. szept. 27. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk a modellkedés távol áll tőlem, de az érettségin még az osztály szürke egere voltam, az osztálytalálkozón meg többen kerek szemmel néztek, hogy ki vagyok...


Vannak nők, akik húszaséveikben szépülnek meg, megtalálják a stílusukat - mint én is. Pedig nem vettem fel valami q-ás nehézbombázó stílust, visszafogottan elegáns vagyok általában, vagy néha egyenesen sportos, de ha egyszer jól érzem magam a bőrömben, az látszik.

2015. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fotogén alkat. Sok FB-generációs szelfirіbancnak olyan kiélt lófeje van a valóságban, hogy inkább kikerülöm őket, közben meg a képeken állati jól néznek ki, de ugyanez fordítva is előfordul: úgy néz ki, mint egy bányarém a fotókon, igazából négyszemközt meg olyan kis bájos arca van.
2015. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fotó modellek jó részére igaz, hogy a valóságban, közelről nem túl csinosak. (sok közöttük az olyan, akire azt mondanánk, hogy baltával faragott az arca).



Ennek egyébként semmi köze a kisugárzáshoz, meg hasonlóakhoz, sokkal inkább ahhoz, hogy a jó fotómodellnek a fényképen kell jól kinéznie, olyan arc szükséges, ami jól sminkelhető, bevilágítva néz jól ki, etc...


És ahogy vannak emberek akikkel az életben semmi baj nincs, de fényképen mindig marha rosszul néznek ki, úgy megvan ennek a fordítottja is, vannak akiknek csak képen szép az arcuk.

2015. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!