Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy velem van valami vaj, hogy egy ilyen fiú egy hónapi társkeresés után is sikertelen?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja keresem a társam, nem vagyok magas, viszont nagyon vékony pasi vagyok (166 cm és 50 kg) Nem vagyok annyira válogatós, csinos okos nők az eseteim. Eléggé elkeserít hogy egy hónapja próbálkozok interneten és még semmi siker :(( Normális ez vagy velem van valami baj?
2015. szept. 28. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
166 centisen és 50 kilósan csak álmodozhatsz a nőkről. Külön-külön is kizáró ok mindkettő, minden nőnél.
2015. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?.......nem vagyok undorító hájpacni, átlagos az arcom, okos kedves vagyok, tudok törődni és 30 éves érett ember vagyok
2015. szept. 28. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a két probléma lehet veled: nem vagy elég magas, viszont nagyon vékony vagy.
2015. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, csinos es okos nok nem interneten keresnek part, te csak egyike leszel a veszteseknek, aki oket neten bombazza stupid uzenetekkel.
2015. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez miért baj? Ezen nem lehet változtatni....
2015. szept. 28. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj 1 hónap az semmi, én jóképű vagyok, és magas, mégsem találok párt társkeresőn már több mint fél éve. A csajok általában visszaírnak, nem ezzel van a baj, hanem hogy túlságosan bizalmatlanok, és nagyon kevés van, aki személyesen is akarna találkozni, amelyik meg mégis eljön, arról mindig kiderü valami gázos dolog(drogos,öngyilkos hajlamai vannak,kétszer annyi kg mint a képen stb.), ami miatt inkább passzolom. Szóval nem feltétlen (csak) veled van a baj, hanem leginkább a társkereső oldalakkal, egyre kevesebben használják társkeresésre őket, a legtöbben csak hülyéskednek, szexpartnert keresnek, egót növelnek, vagy maguk sem tudják mit akarnak ott.
2015. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hujujujjj.. én már 10 éve próbálkozom, kisebb nagyobb megszakításokkal, mégse akad egy kapcsolat. Még csak egy kósza dugás sem.
2015. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy hónap az még semmi. Én 7 hónapja egyedül élek szal kitartás :) Egyébként meg a kedves pasik egyedül maradnak. Kedvesség, hűség, feltétlen szeretet. Ez ma már nem divat. Mi nem sokan maradtunk és napról napra kevesebben leszünk. Hogy miért? Mert nincs ránk szükség.
2015. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jot akarsz magadnak, akkor nem neten keresel, nagyon ritka aki komolyan gondolja csajok kozul, altalaban a bunko-hulye stilus a meno, neten ez foleg igaz. :)
2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 hónap? Bele ne pusztulj! Az emberek legtöbbjének évekig tart a párkeresés csak szólok. Nagyon változó meddig tart. Nekem pl 5 év volt, 19 évesen kezdtem. A férjemnek 2 hét:D, ő akkor próbálkozott először (ez nagyon ritka). A régi barátnőim pl még mindig szinglik mindhárman, 30 évesen, pedig mindegyik tinikorban kezdett el randizni.


Az esélyed megvan, próbálkozni kell. 1 hónaptól ne várj csodát.

2015. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!