Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyire durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyire durván válogatósak a nők?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy picit is eltér az elképzelésüktől, az már megy is a levesbe. Ennyire a tökéleteset keresni van értelme?

2015. szept. 25. 11:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy életünk van, ebben kell boldognak lenni, nem?
2015. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert megtehetik: náluk van a pina.
2015. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Változó!

Én pl nem kezdek olyannal, aki nem akar dolgozni , vagy akinek fontosabbak a haverok, meg az hogy elmegy minden hétvégén buliba. Azért egy felnőtt érett pasinak legyen már vállalható egzisztenceája. Le szabad pontozni, de én nem vagyok hajlandó eltartani egy pasit sem és ugyanez forditva is igaz.

2015. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Mert neked mindegy, csak pina legyen rajta, mi?
2015. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Nálam ez attól függ, miben tér el a számomra megfelelőtől, mert van, amiben tudok engedni, de van, amiben nem. Pl. nálam nem jöhet szóba olyan férfi, aki dohányzik, ebből nem tudok engedni, de ha nem tökéletes a helyesírása, azt el tudom nézni, ha egyébként képes érthetően komunikálni.
2015. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Költőnő? ***** válasza:
71%
sztem azt ne bánd ha egy ilyen csaj nem jön össze. Most őszintén: kéne neked olyan ember, aki listákkal a kezében gázol át az életen?
2015. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Költőnő


Azért azt nem tudjuk, hogy a sértett kérdező miben nem felel meg a kiszemeltjeinek. Egyáltalán nem biztos, hogy azokkal a lányokkal van a baj. :-) Neked is biztos van olyan dolog, amire azt mondod, hogy ez már nem fér bele.

2015. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom, mert van miből válogatniuk. Ha egy nőnek egyszerre 20-an udvarolnak, akkor mindegyiket nem választhatja. Nyilván azzal fog összejönni, aki a legjobban bejön neki, ha meg egyik sem jön be neki, akkor nem választ senkit, ezt teljesen megértem, hisz én se jönnék össze olyan csajjal, aki nem az esetem.
2015. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Költőnő? ***** válasza:
78%

persze. ugyanakkor sajnos én is tapasztalom a mai tizenhuszonévesek köreiben, h tényleg van egy agymosott réteg pasiban, csajban egyaránt, akik tényleg ilyenek, mint amit a kérdező leírt. Nyilván nem az itteni rinyagépeket védem, mert herótom van ettől a sok picsogástól, de tényleg sok manapság abban a korosztályban az agyatlan lények száma.

Persze tisztelet a kivételnek.

2015. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Persze, olyanok is vannak, de azért nincs teljes képünk a kérdezőről, szóval én nem ítélnék ilyen könnyelműen. Simán lehet, hogy csak ütköznek az elvárások, ettől még nem lesz valaki válogatós, ha egyébként vannak elegen, akik megfelelnek. Én nem várom el egy dohányzótól, hogy csak miattam letegye, viszont dohányzóval nem megyek bele párkapcsolatba, mivel nekem ez egy lényeges szempont, én a nemdohányzók között keresem a párom.
2015. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!