Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat egy átlagos nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat egy átlagos nem túl csinos lányt egy olyan formájú fiú, mint Molnár Krisztián?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RC..


Sajnos nagyon hasonlóan nézek ki :( eddig egy barátnőm volt 28 évesen


2015. szept. 29. 16:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
* mondtok
2015. szept. 29. 16:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lányt akkor találhatnál ha te is ilyen lennél,de jóval kövérebb vagy.
2015. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Hogy lehet itt ennyire sok felszínes ember te úr isten!!!... Az nagyon korlátozott gondolkodásra utal, hogy csak egyforma súlyú emberek találják meg egymást.

Én 165 cm vagyok és 58 kg. És bizony ha nem ilyen kövér de hasonló macis pasim volt már, mert a lelkét szerettem meg :) Az más kérdés, hogy ez a fiú baromi buta primitív szerintem... 26L

2015. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Egyébként le tudna fogyni kilókat, meg rendbe tudná magát szedni kb. átlagosra, csak ami pénze van, azt baromságokra költi, és erre büszke is.

2015. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Fogy le igy jót teszel magadnak is es találhatsz barátnőt. De az átlagos es nem túl csinos nem egyforma kifejezés. Szerintem a linkelt lány nem átlagos hanem túlsúlyos.
2015. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

Én írtam Molnár Krisztiánnak,nem írt vissza...

18/l

2015. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem valószínű sajnos. :/ A nőknek hatalmas igényei vannak manapság,én vékony vagyok eléggé alkatilag,de adok magamra,igényes vagyok,egy elég jó egyetemen tanulok,elég sok dologhoz értek,lehet velem beszélgetni szinte bármiről.

Nos ehhez képest még csak esélyt sem kaptam soha életemben egy nőtől sem,tehát kapcsolat közelébe nem kerültem még.Miért?

Mert nem születtem tökéletes testű és genetikájú helyes,izmosnak... Ennyit erről sajnos...

Egy csók nem volt még soha életemben,de még csak egy nő kezét sem fogtam meg még... Szóval ennyi az esély rá..

24/F

2015. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%
Molnár Krisztiánnal nem az a legnagyobb gond, hogy kövér hanem eszméletlenül igénytelen, rohad a foga, böfög, fingik a videóiban és már elkezdett kunyerálni paypallon keresztül. A kövérség a legkisebb gond, de az is az igénytelenségéből fakad. Vannak olyan kövér emberek akik igényesek és van önbizalmuk, na az olyanok könnyebben találhatnak párt. Ha zavar a kövérséged akkor mozogj többet, edz változtass étrendeden, ha lassabban megy akkor se add fel, de mondom nem a kövérséggel van gond hanem vagy igénytelenséggel vagy a kövérség miatti önbizalomhiánnyal.
2015. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%

Egyik volt évfolyamtársam hasonlóan testes, mégis évek óta komoly kapcsolatban él.

Krisztiánnal az a legnagyobb baj, hogy igénytelen, na meg hogy taszító a személyisége. Ha csak a testalkatával lenne probléma, simán lehetne barátnője. De a rohadó fogai, az igényesség teljes hiánya, az, hogy állandóan hülyét csinál magából, na meg az, hogy a kisujját sem mozdítaná semmiért, ezek azok, ami miatt egy nő sem akarna vele kapcsolatot.

Attól, mert valaki kövér, még lehet barátnője, sőt, szép barátnője is lehet.

2016. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!