Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy átlagos testépítő tud-e...

Egy átlagos testépítő tud-e olyan formát elérni "csodaszerek" nélkül mint pl. az ismert Berki Krisztián? Most a stílust hagyjuk, tekintsük mint tárgyat.

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy intenzív edzéssel, mondjuk heti 3-4x 1-2 óra, és lehetséges ez a forma elérése? Persze normális kajálással, rendes csirkés-rizses ütemes kaja, ezt most ne boncolgassuk, amit lehetett átolvastam a témában. Azok válaszát várom, akik hasonlóan kemény formát tudnak magukénak. 100% Whey Protein kiegészítő, stb. ezek oké (ha ebből is van tuti kombó, lökjétek), de pl. Durabolin, Sustanon nélkül elérhető ez a forma? NEM, NEM SZERETNÉM HASZNÁLNI, csak kívánci vagyok komoly tapasztalatokra. Ha ielérhető, kb. hány év alatt? Tudom, alkat, genetika, stb. függő. Azért kérdem, mert én egy fél éve edzek, mostanában komolyabban, eddig csak lájtos, heti 3x1 órákat, most már többet, és van eredménye, láthatóan erősödöm, formálódom, de véleményem szerint nincs esély normál körülményekkel a fentieket elérni. Nem vagyok telhetetlen, sőt, elégedett vagyok az eddigiekkel teljesen, folytatom is így szépen.

2013. dec. 27. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
kitartó edzésmunka, hosszú évek lemondása az edzések miatt, az élet más dolgairól, minőségi ételek fogyasztása...és ha van rá keret, jóféle tápszerek, amik hozzájárulnak a még több izom felépítéséhez...
2013. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen formád kox nélkül nem lesz soha, az tuti.
2013. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Kox nélkül esélytelen.
2013. dec. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is így látom, kox kell hozzá. Olvastam a SárgaKapszula nevű írást is. Véleményem szerint van, hogy valaki tojik az evésre, és ugyanúgy formálódik hibátlanul. Él itt egy kis roma srác, teljesen link család, szó szerint a házuk egy roncs, lapátnyél támassza a falat, ajtó helyén pokróc, minden ahogy kell. Na gondolhatjátok mi pénze lehet kajára. Néha, kéthetente gyúr otthon téglákkal hobbiból. Hát így néz ki, 20 éves:


[link]


[link]


Szóval azt mondom, neki jóformán ételre alig van pénze, nem csirkemell meg protein, stb. A gyerek majdhogynem így született. Adottság is kell hozzá.

Amikor kox-ra gondoltok, mi az amit szedhet a fent említett ember? Hogy utána a mája kuka, az rendben van?

Múltkor beszéltem egy nagyképű majommal, majdnem Berki szint, csak kisebb kiadásban, azt mondta, Ő is tojik a kajára, "adottsága" ilyen. Persze kidolgozott nagy izmok, 2 éve edzeget. Nem koxol, de vannak "okosan" szedhető szerek állítja. Biztos vagyok benne, hogy tol az is valamit. Mindegy, én megnézem rendszeres kajával mit tudok lájtosba produkálni, jó lesz ez is.

2013. dec. 28. 09:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit használ? Mindent... Ők tudják max, de nem 5-10 féle cuccot, jóval többet.

Mi lesz a májával? Mi lesz a többi testépítő versenyző májával? Mi lesz a Tour de France versenyzők májával? Mi lesz Ronaldo, Messi... májával? Mi lesz Micheal Phelps májával? A többi úszó, futó, focista, kosaras, testépítő, kajakos... májával? Az élsportban mindig is ott voltak a szteroidok, ezt vállalják mikor belekezdenek.

2013. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De egy ilyen formát se lehet elérni natúrba? [link]

Ez az azért eléggé elkeserítő:(

2013. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Erre kíváncsi vagyok én is.
2013. dec. 28. 23:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a forma elérhető amit kiraktál, de Berki koxol, azt nem tagadta soha.
2013. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De itt a kox alatt mit értetek mert az nem mindegy?.!
2013. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kox: anabolikus szteroid, növekedési hormon, vízhajtók, stb. A tápkieg nem kox, ha erre voltál kíváncsi.
2013. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!