Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzt kérjek a barátomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kérjek a barátomtól, ha hozzám akar költözni lakni, és én akarom kezelni a közös kasszát?

Figyelt kérdés

Leadjon minden pénzt, és majd beosztom neki.Ez az eredeti elképzelésem.Szegény szeret a haverjaival sokat eljárni pubokba, és van mikor alig marad neki.

Én jobban be tudnám osztani, ezért felajánlottam neki hogy majd én beosztom.

Kicsit lázad ellene, de meg kellene szoknia, csak furcsa lenne, hogy az asszony viseli a nadrágot.

Igaz hogy jobban keres nálam, de ne költösön már fölös dolgokra, mikor azt félre is lehet tenni, vagy esetleg ha megbeszélem vele, meglephet pedikűr manikűrrel, vagy szolibérlettel.

Persze megbeszélés kérdése.



2015. szept. 29. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem sikerült hihetőre.
2015. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Ez nem párkapcsolat lenne egyenlő felekkel, hanem alárendeltségi viszony. Felnőttek vagytok. Üljetek le szépen kalkuláljátok ki a rezsit és kötelező kiadásokat havonta. Majd határozzatok meg egy keretet, amit szórakozásra költhettek, amit persze nem lehet túllépni egyikőtöknek sem. A többit meg rakjátok félre. Pár hónap után kiderül, hogy mire jutottatok. Aki nem tud ezek után sem gazdálkodni, azzal nem érdemes hosszú távon tervezni, akár te leszel az akár ő.
2015. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ő majdnem kétszer annyit keres mint én.

De sokszor panaszkodott már hónap közepén hogy alig van neki.

párszor beszéltünk már a témáról, sajnos nehezen tudja beosztani a pénzét, ezért megtakarítása sincs.

Ezen tudnék segíteni.

2015. szept. 29. 21:43
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

szerintem te egy kis p*csa vagy, azt akarod, hogy ne magára költse, hanem inkább rád??

neki sem tetszik az ötlet ezért lázad, mégis mit képzelsz hogy irányítani akarod? nézz már magadba te.. mert a manikűr pedikűr neked nagyon fontos lenne mi? te rákos kukac

2015. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Áááá...beosztod az Ő SAJÁT pénzét? De édes...kap majd a fizujából zsebpénzt? :D :D


Mondd, hogy ezt te sem gondoltad komolyan.. :D

2015. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Egyaltalan nem kellene elvedd a pénzét, mégis milyen alapon? A közös kassza nem arról szól, hogy az összes pénz nálad vagy nála van, s aztán majd te osztod s szorzod.

Inkabb megbeszélték egy kb fix összeget ami kell rezsire, kajára, albérletre stb, azt beadja a közösbe fizetéskor ő is s TE IS, félretesztek tartaléknak is, s tovább kinek ami marad azzal azt csinál amit akar. Ő nem azért keres jobban, hogy neked jobb legyen, majd ha meg akar lepni manikűrrel akkor azt hadd döntse el ő.

Kíváncsi volnék azért a barátodra is, hogy mi erről a véleménye azon kívül, hogy lázad, nekem egyszer kellene ilyent elmesélj, hogy te mit kezdesz az ÉN fizetésemmel, azután meselhetnéd a manikűrösnek, hogy, hogy elküldtelek a francba.

2015. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem fog működni.

1, Hosszú távon mégis mi a francot vársz attól az embertől aki a hó közepére elissza a fizetését? Hogy tudsz tervezni vele bármire is az életben ha a hó végéig nem lát előre? Én dobnám a francba, csak zülleni fog ahogy halad az idő.

2, Másfelől kissé gyanús hogy nem annyira a pénz helyes beosztása izgat hanem hogy te is tudj magadra költeni az ő fizetéséből. Én nagyon nem szeretnék olyannal együtt élni aki a kétszeres fizetésemet akarja beosztani és gyorsan menekülőre fognám a dolgot, mondjuk az 1-es pont értelmében ez előnyös is lenne neked is.


Tehát: megbeszélitek szépen mennyi a közös kiadásotok. Annak létrehoztok egy alapot, amit mondjuk te kezelsz.

Számlák, kaja, albérlet, akármi. Csak egyezzetek meg abban, hogy csakis közös dolgok legyenek. Sör, manikűr nem.


A közös költségeket fele-fele arányban viselitek. Azon felül a maradék pénzét úgy issza el ahogy akarja, te úgy rakod félre ahogy akarod, neked csak az legyen fontos hogy a közös költség bekerüljön a hó elején a kalapba, ahonnan hó közben fizeted. Neki jó lesz mert nem érzi magát lekorlátozva, ugyanúgy elihatja a részét mind eddig, legfeljebb már 15-én elfogy a pénze, haha. Csak arra ügyelj a közös kasszához ne férjen hozzá.

2015. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 91212321 válasza:
100%

Milyen hozzáállás ez, hogy adjon le neked minden pénzt?

Ha hozzád is költözik, akkor fizet alap dolgokat (rezsi,kaja stb), a többi meg az ő pénze, ő keresi meg.

Ha meg meg akar lepni valamivel, akkor majd meglep.

2015. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
kamu.
2015. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Halod 150 / 170 közt rántok haza


Deee ez natyon át látszó.

Nekem is sir a szám mert amit 100 felet keresek azt elteszem

De ez a kis "meglephet pedikurel " elképzelésed nagyon offos

Neked kutya kel egy papucs aki beköti a cipődet


Ha nem éltek egyut nincs gyerek semi közöd hogy mire veri a lovét


Nálam kislány igy müködik figyuz mert ebol tudsz következtetni

Albi fele

Kaja fele

Számla fele


Ozt ozd be a töbi meg marad az hogy meg lepem az aktuális következő exem az saját dolog az is hogy menyit áldozok rá


Van kis kereseted nyugodtan dolgozmeg azért amit szeretnél

2015. szept. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!