Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nőknek manapság nagyon nehéz az ismerkedés, mert 15-20 nőre ha egy normális pasi jut?

Figyelt kérdés

Átlagos nő vagyok, de csinosan öltözök, nem vagyok duci, mégis úgy érzem nincs egy normális pasi sem. Nem érdekelnek a jó pasi, teljesen átlagos, macis vagy 50 kg-os pasijaim is voltak.

Az igaz, hogy társkeresőn vagy 100 levelet kapok, de ez mind csak szexet akar, vagy aberrált vagy beteg. Olyan pasi már nincs is, aki normálisan komoly kapcsolatot akar, ahol nem a szex a lényeg. Ti is így látjátok, nő társaim?


2015. szept. 30. 10:31
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Mindjárt a külsőre gondoltok, az előző kérdésbe valaki kitett pár pasit, ezek közül bármelyik bejön.


[link]

2015. szept. 30. 11:22
 12/30 anonim ***** válasza:
5%
#11: De ezek azért jobban bejönnének, mi? ;) [link]
2015. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12. Akár hiszed akár nem ezek a mű metroszexuális pasik nem, nem azt mondom vannak olyan pasik, akik jobban bejönnek ezeknél a pasiknál, amit kitettem, de ezek pont nem azok a pasik.
2015. szept. 30. 11:31
 14/30 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nehéz manapság. Én is úgy látom. Mindenkinek elvárásai vannak, bizonytalan, bizalmatlan. Taktikázik, félti az egzisztenciáját. Vagy éppen cselédet, rabszolgát, ágyast keres.

Huszonévesen szembesültem ezzel a dologgal. Emiatt 8 évig megalkudtam egy rossz kapcsolatban. (társas magány, gazdasági közösség)

Majd fuldokolni kezdtem és kiléptem nagy nehezen. Ezt követően egy év múlva férjhez mentem a világ legrendesebb pasijához. Véletlenül botlottam bele.

Nehéz, nehéz párt találni, de nem reménytelen.

2015. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Alsó sorból a másodikat kérem.Majd személyesen fizetek.Mennyi idő,mire kiküldik?:D
2015. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
5%

és ez a "legrendesebb" pasi nyilván a barát zónádban kötött volna ki a 20-as éveidben igaz?


hogy-hogynem a nők 30 felett már ránéznek azokra akiket semmibe vettek fiatalabb korukban. hát nem érdekes?


mielőtt belém kötnél a hsz-em miatt: vajon ha 10 évvel ezelőtt taliztál volna vele, akkor is kellett volna a fickó? (úgy értem ha nem élted volna át azokat amiket írtál)

2015. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én már évek óta felhagytam a társkereső oldalakkal, kérdező, hasonló rossz tapasztalatok miatt. Igazából egy normális pasit ismertem meg onnan, az exemet, de rajta kívül senki mást.
2015. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező linkjén is találtam három jó pasit.A többi nem jön be.
2015. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
5%
Vannak egyébként normális pasik is és nők is, csak mi emberek egy kabzsi, mocsok férgek vagyunk, hogy soha nem elégszünk meg azzal ami van, mindig többet, és jobbat akarunk. Szegény állatok élőhelyeit is elfoglaljuk a tetű gyárainkkal meg miegymással.
2015. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%

Igen, nehéz. Én évek óta fent vagyok egy chat oldalon, ahol csak és kizárólag blogolni járok. Ettől függetlenül ahogy belépek,máris kapok több tucat levelet, amik kb így néznek ki:

"szia :)"

"mizu?"

"mi járatban?"

"belédhatolnék a nagy farkammal aztán az arcodra verném"

"ismi?"

Ezek külön üzenetek...nos ha mondjuk ismerkedni szeretnék (amit nem, hisz férjnél vagyok)..de ha szingli lennék, szerintetek ilyen üzenetekkel mit lehetne kezdeni????? Így természetesen nem kapnak választ...de ha egyedül lennék, akkor sem kapnának..

2015. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!