Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nőknek manapság nagyon nehéz az ismerkedés, mert 15-20 nőre ha egy normális pasi jut?

Figyelt kérdés

Átlagos nő vagyok, de csinosan öltözök, nem vagyok duci, mégis úgy érzem nincs egy normális pasi sem. Nem érdekelnek a jó pasi, teljesen átlagos, macis vagy 50 kg-os pasijaim is voltak.

Az igaz, hogy társkeresőn vagy 100 levelet kapok, de ez mind csak szexet akar, vagy aberrált vagy beteg. Olyan pasi már nincs is, aki normálisan komoly kapcsolatot akar, ahol nem a szex a lényeg. Ti is így látjátok, nő társaim?


2015. szept. 30. 10:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
25%
nem vagy duci, ez nagy baj:( Pasiknak az kell.
2015. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
58%

Nekem azok, akik szóba jöhetnek, ha már nagyon rámentünk a külsőre, valahol a két megosztott kép közötti kategória.


Pl. az exem a kérdező által linkelt képsor második sorának első képén lévő pasi testalkatával rendelkezett kiegészítve az ugyanebben a sorban lévő utolsó pasi testszőrzetével, arcra viszont a kedves provokátor felhasználótársunk által linkelt képsor utolsó sorának utolsó képén lévő pasira hasonlított leginkább.

Nem volt gazdag, sőt, nem volt bunkó, nem volt bulizós, táncolni nem is tudott, de sétálni szeretett, és lehetett vele beszélgetni, 5 évvel volt idősebb nálam. Eléggé összetett, miért is lett vége, inkább a körülmények játszottak közre mindkettőnk családja részéről, én adtam volna esélyt még kettőnknek, de ő nem mert kockáztatni és kivárni. Még hallottam róla azután, és beszélgettünk párszor, aztán végleg elmaradtunk egymástól. Nem tudom, mi van vele azóta, de remélem, megtalálta, amit akart, és boldog.

Aki most leginkább vonzó számomra, karakterre hasonló, csak magasabb valamivel, és kevesebb a korkülönbség köztünk, de nem a külsejével nyűgözött le, igazából évek óta ismerjük egymást, és kezdetben sem voltunk teljesen közömbösek egymásnak, de eleinte mindketten más dolgokra koncentráltunk, csak egy ideje kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz, miután több lehetőségünk adódott beszélgetni, hasonló tempóban éljük az életet, sok a közös pont, ami nem közös, az nem kibékíthetetlen, tehát nem olyanok, amik miatt tányértöréses veszekedések lennének, segítjük egymást, odafigyelünk egymásra.

2015. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"Nekem azok, akik szóba jöhetnek, ha már nagyon rámentünk a külsőre, valahol a két megosztott kép közötti kategória. "


Amúgy szerintem az a kategória már az átlag feletti jó pasi kategória :)

2015. szept. 30. 13:00
 24/30 anonim ***** válasza:
Fuss neki még egyszer, kérdező. :-) De ha átlag feletti, akkor végülis én is annak számíthatok nőként, ha az ilyenek komolyan vesznek, és nem csak használni akarnak az ilyen kettő közötti kategóriába tartozók. :-) Pedig én nem tartom magam átlag felettinek.
2015. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Sunshinedoll ***** válasza:
36%
Szerintem azért akadnak normális pasik, én nem húznám le őket ennyire (pedig én aztán imádom cs-sztetni a férfiakat). Akikkel én találkozgattam, azok aránylag rendben voltak. Tudni kell, hogy mit akarsz és akkor ki lehet szórni és alapból nem foglalkozni az olyanokkal, akik azt nem tudják megadni.
2015. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
68%

14-es vagyok,

16-osnak válaszként,

Nem, nem talált. Mindig az ilyen típusú pasikra buktam. Férjhez mentem volna hozzá 25 évesen is. De csak 30 fölött találkoztunk.

Abban igazad van, hogy az ember idővel változik. 18 évesen (1995) én is néztem, hogy márkás-e a cipője, menő volt, akinek volt mobilja stb. Azért nem csak ez alapján ítélkeztem, természetesen. Szerencsére még nem volt ennyire elfajult a világ.

30 fölött csomó dolog nyilván már marhára nem számít. A jelenlegi párom amúgy (33 éves volt, amikor találkoztunk) márkás cipőt hordott és van mobilja is!!! Bibi... Na de kettőezertizenakárhányban...

2015. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#22: Provokátor, mi? [link]
2015. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%
Társat találni nem könnyű de azért nem lehetetlen. Millió meg egy randim volt, mindenféle pasival, jobbal és csúnyábbal is, bár nekem mind bejött. Nem szabad lelkizni és bizonygatni az ittenieknek, hogy te nem úgy érted, az ő szemükben minden nő pénzéhes ribi, tök mindegy mit teszel. A társkeresés valahol olyan, mint a ruha vásárlás, mész nézegeted őket, van sok ami tetszik, van amire rá sem nézel, aztán kb az ezredik egy tökéletes darab lesz. De a hátra hagyott ruhák fölött sem keseregsz, mész tovább és nézelődsz. Mindig ebben a szellemben ismerkedtem, megkímélve magam a fölösleges köröktől és nem éreztem úgy, hogy lehetetlen pasizni. Három éve komoly kapcsolatom van és azelőtt is három évig voltam valakivel. Menni kell folyamatosan előre és figyelmen kívül hagyni mindent, amiről úgy is tudod, hogy felejtős. Így biztosan lesz párod.
2015. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Az igaz, hogy társkeresőn vagy 100 levelet kapok, de ez mind csak szexet akar.."



... ezért olvasás nélkül törlitek mind 100at, a normális levelekkel együttvéve!

2015. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
:) Akiket linkeltél csávókat URISTEN. Náluk 50x jobban nézek ki és komoly kapcsolatot akarok csak nincs kivel.
2015. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!