Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki ezt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki ezt el tudná fogadni?

Figyelt kérdés

Ha ismerkednénk és kiderülne hogy nem olyan rég szakítottam a barátnőmmel akit még mindig szeretek és úgy érzem ,hogy örökre szeretni fogom.

Viszont a sorozatos csalódások miatt már nem tudnék szerelmes lenni senkibe, de ettől függetlenül még nagyon tudnám szeretni az illetőt ha olyan, viszont valószínűleg nehezebben nyílnék meg előtte főleg az eddigi rossz tapasztalataim miatt.

Már nem is biztos, hogy szeretnék barátnőt, de ha egy lánnyal odáig jutnánk hogy jó barátok leszünk és esetleg csók vagy akár szeretkezés... aztán ha megkérdezné, hogy szerelmes vagyok-e és azt mondanám, hogy nem, azt elviselné egy lány? Szóval ha csak azért lennék vele mert szeretem és tudom, hogy az mindkettőnknek jó és bíznák benne, olyan lenne mint a legjobb barátom csak lány formában amibe nekem simán belefér minden ami egy normális barátnővel, csak nem szeretném senkinek azt mondogatni és bizonygatni hogy mennyire szeretem és hogy szerelmes vagyok. Illetve a volt barátnőmmel nem akarom teljesen megszakítani a kapcsolatot, mert mint ember még számít nekem, és ha mondjuk beteg lenne vagy segítségre lenne szüksége, biztos meglátogatnám. Van lány aki egy ilyesmi dolgot el tudna fogadni?


2015. szept. 30. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Ha jól nézel ki, akkor igen.
2015. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most így érzed. De egy viszonzatlan szerelem úgyis elmúlik idővel, pláne ha jön egy új kapcsolat. Nagyobb az esély rá, hogy idővel beleszeretsz.
2015. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha elmondod neki, hogy a régi lányt soha nem feleded. Hiába fogsz bármit csinálni mindig azon fog járni az esze, hogy nem szereted annyira mint a régit. Neki nem lesz ez így jó.Boldogtalan lesz. A régi barátnőd meg ha tudná jókat röhögne rajtad.
2015. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem...Ezt én már nem tudnám tolerálni. Nem is az lenne a baj, hogy az elején rögtön nem éreznél szerelmet (mert nem is kell), hanem hogy nem is szeretnél a volt barátnőd emlékétől megszabadulni, sőt még a kapcsolatot is tartanád vele. Ezt szinte senki sem tudná elnézni.


De lehet, hogy most így érzel, mert még friss a dolog, aztán majd találsz egy lányt, akivel egy hullámhosszra kerültök és megváltozik a nézőpontod!

2015. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha nem keresek, nagy eséllyel találni sem fogok. Márpedig én nem keresgélek szerintem.

Az a helyzet, hogy van egy normális munkahelyem, normális munkatársakkal, ami most az utolsó mentsváram és menedékem egyben. Nem akarom elrontani ezt is. Ha újra lányt keresgélnék, egyrészt az elvenne sok energiámat és időmet, amit még nem is sajnálnék ha tényleg tudnám, hogy van értelme. Viszont belegondolni abba, hogy újra bizonygatni kit mikor hogyan mennyire szeretek és neadjisten újra a csalódás ami miatt hetekig, hónapokig vagy évekig rosszul érzem magam... a gondolat, hogy már megint mit rontottam el és a folyamatos filózás miatt a munkámra sem tudnék koncentrálni. Most is nagyon nehéz volt és még mindig nehéz, de muszáj kitartani. Tudom, hogy van olyan lány aki megértő és aki szeretné hogy szeressék és tudnánk boldogok lenni de egyszerűen túl nagy a kockázat, és rengeteg energia megtalálni azt a lányt. Nem nagyon hiszek már benne.

2015. szept. 30. 19:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen, bár nagyon kevés. Inkább az önbizalom hiányos, önértékelési zavaros vagy épp társfüggő lányok, akiknek mindegy, őt szeretik-e, csak legyen valaki mellettük. Bár még nekik sem kéne ennyivel beérni, ne haragudj.


Egyébként meg soha ne mondd, hogy soha, lehet, ezerszer jobb nő kerül az utadba, mint bármelyik exed. Tudom, ezt még teljesen kizártnak tartod egyelőre, nem olyan rég szakítottál, teljesen normális ez, az lenne furcsa, ha nem így éreznél.

2015. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor a párom megismertem, még az exéért epekedett. Aztán mikor közelebb kerültünk egymáshoz, azt mondta, korábban el sem tudta képzelni, hogy ilyen kapcsolat is létezik, mert az exével, bár jó volt, utólag már látja, hogy van annál is jobb.
2015. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, vannak reményt keltők is :)

Én emberileg nem tudnám elengedni a volt barátnőm, mert ismerem annyira és tudom, ha segítségre lenne szüksége és valamiért engem keresne az nem véletlenül volna. Akkor viszont nem tudnám cserben hagyni.

2015. szept. 30. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet már én is mondtam... De az idő felülírta...
2015. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!