Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek léteznek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léteznek még olyan nők, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Nem érdekli őket az egyéjszakás kaland és a rövidtávú nyitott kapcsolatok, hanem egy valakit szeretnének maguk mellé évekre, akit talán örökké szerethetnek és viszont őket. Szerintetek mért ennyire nehéz ilyen nőt találni? Aki családot szeretne és megállapodni egy férfi mellett hosszú időre.
2015. okt. 1. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem, minden nőnemű lény kivétel nélkül egyszerhasználatos. Most komolyan, mit vársz?


Leírhatom, hogy jé, nézd, én is ilyen vagyok, csak már van párom, de mivel leszel te ettől beljebb?


Ne nyafogj, hanem járj nyitott szemmel és esetleg a szőkített, felvarrt csecsű, töltött szájú libákon kívül is nézelődj kicsit! Meglepően nagy mennyiségű normális, csinos, kedves, kapcsolatra vágyó nőt fogsz találni.

2015. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Amelyiknek gyereke/megélhetési problémái vannak és kell a máni. Meg járulékos veszteségként a balfék hozzá. Bár ha sokat melózik és jár el messzir melózni akkor Abdul, Unga, Dorong meg a többi feka készítheti a dorongot.
2015. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen, elég sok.
2015. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem, kihaltak, bocsi. -.-
2015. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Nekem meg pont az a bajom, hogy főleg olyan lányokkal találkozom, amit te leírtál. 22 éves vagyok, magas, jóképűnek mondott, sportos alkatú és a köv. 5 évben inkább minél több lánnyal dugnék. De főleg csak tartós kapcsolatokat keresőkbe futok bele.


Hol lehet találni tartós vagy alkalmi szexkapcsolatra ribiket? A nők 80%-a akiket megismerek, csak komoly kapcsolatot akar.

2015. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
lehet csak ma már nem elsőre hiszik h tényleg komolyat akar a pasi
2015. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalataim szerint, mooost figyelj: léteznek.
2015. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Igen, 35 fölött vannak és meglehetősen kétségbeesettek.
2015. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor talán én lehetek a másik oldal a nők részéről, mert én meg pont olyat kerestem, csak pasiban. Csakhogy 30 éves egyedülálló anyaként nem egyszerű ilyen pasit találni, mert ahogy irta valaki, inkább dugni akar és egyéjszakásokat, mint egy komoly kapcsolatot, ami lehet hogy nem is baj. Én már eljutotam arra a szintre, hogy ha nem muszáj, akkor nem keresek senkit, hiszen jó pár évig lesz mellettem valaki, aki rám lesz szorulva.
2015. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akit csak komoly kapcsolat érdekel, és nem zakkant, az már tinikorában megtalálja.
2015. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!