Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem irigykedtek azokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem irigykedtek azokra, akik megtalálták az igazit?

Figyelt kérdés

Olyan irigy tudok lenni ilyenkor :(

Most épp egy ismerős lányra, akinek tavaly volt az esküvője, az egész tényleg mint egy álom, mert gazdag is a párja.

Nekem is van kapcsolatom, de nem olyan, mint szeretném, nem vagyunk igazi lelkitársak, csak együtt lakunk, aztán pont. De rajta kívül meg aztán tényleg nincs senkim, még inkább egyedül lennék a nagyvilágban. Arról a nagy szerelemről, igaziról meg esküvőről meg már régen lemondtam...


2015. okt. 1. 18:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint, esküvőnk az lehet, hogy lesz, de csak annyi, hogy aláírjuk két tanúval. A barátomnak jó velem, csak engem nem elégít ki lelkileg a kapcsolat így évek után már...
2015. okt. 1. 18:21
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van kapcsolatom, de nem olyan, mint szeretném, nem vagyunk igazi lelkitársak, csak együtt lakunk, aztán pont.


Igy eselyed sem lesz megtalalni azt, akivel tenyleg meglenne koztetek a szerelem. Millioszor inkabb egyedul a nagyvilagban, mint ez a fajta megalkuvas.. Te tudod.

2015. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En nagyon fiatalon megtalaltam a lelki tarsam es nagyon sokan irigyek rank 😊
2015. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem irigykedem senkire, rájöttem már, hogy másoknál sem minden napsütés és boldogság állandóan.

Inkább gondold újra a kapcsolatodat.

2015. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3 Helyes! :)
2015. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak problémák. Persze lehetnek boldogok, de ennek nem a csinnadratta a fokmérője.

Néha szoktam irigy lenni, igen, de az nem változtat a helyzetemen. Jó lenne, ha megtalálnám a társam és nem az üres lakásba jönnék haza.

2015. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktam irigykedni senkire.


De, hogy nem is tudnek egyutt lenni valakivel, csak hogy ne legyek egyedul, az is igaz.

2015. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem nem vagyok irigy!

Akit nekem írt meg a sors az most ebben a pillanatban is engem keres és rólam álmodozik... Ugyan így vagyok én is őt keresem róla álmodozom :)

Miért foglalkozzak mással? Én saját magamat helyezem az első helyre!

Örülök neki h ők már megtalálták egymást és boldogok!

2015. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem irigykedem, miért tenném? Életem során nem egyszer volt olyan, hogy megismertem egy olyan lányt, akiről azt hittem, hogy ő Ő, aztán kiderült, hogy egyébként hihetetlenül nem illenénk össze. Ez alapján én már nem az igazit keresem.


Miért vagy irigy, miért mondtál le arról, hogy megvalósítsd az álmaid? Miért gondolod, hogy nincs olyan ember, aki az lenne neked, akinek lennie kell? Nem egy olyan nagy kérés ez az élettől, elég sokan vannak körülötted, akik, ha ismernének, imádni tudnának és megadnának érted mindent. Nem olyan nehéz ebben hinni, főleg nőként.


Irigynek lenni különösen fölösleges, senkinek nem lesz jobb tőle, csak neked rosszabb.


24/F

2015. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is megtaláltam, nincs miért irigynek lennem. Egyébként ha ebből a kapcsolatból nem lépsz ki, esélyed sincs megtalálni a lelki társad. Én is az ex vőlegényemet hagytam ott anno. Igaz, csak 4 évre rá ismerkedtem meg a férjemmel, 24 évesen, de akkor is...ha nem hagyom ott az exem, sose ismerem meg a férjem, és a mai napig egy boldogtalan kapcsolatban élnék, ráadásul még verne is...


Csak te vagy felelős a saját életedért és a döntésekért amiket meghozol!!!!!! Ne irigy legyél, hanem tégy valamit azért, hogy megtaláld az igazit.

2015. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!