Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy megalku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy megalkusznak már a 30 év körüli nők?

Figyelt kérdés
Olyan nők akik már osszejönnek olyan pasikkal akik nem az esetei és lealkusznak az igényekből csak azért hogy már gyerekük legyen azaz kapuzárás pánik jelentkezik
2015. okt. 2. 06:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam megalkuvó típus,így,harminc felé sem vagyok az.Jó lenne egy gyerek,de nem mindenáron.Jó lenne egy társ,de marhára nem mindegy a mai napig sem számomra,hogy ki az.Nem esem pánikba,majd jön,aminek jönnie kell.
2015. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 vagyok, nincs még családom, de nem adnám lejjebb az igényeimet. Inkább még jobban megválogatom még azt is, hogy egyáltalán kivel állok szóba. Nem jönnék össze az első jöttmenttel csak azért, hogy kipottyanthassak egy gyereket.
2015. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Látok ilyet a környezetemben, de leginkább gyerekes nőknél... sokan kapcsolatfüggők közülük, és itt pluszban az van, hogy á, olyan, amilyet én szeretnék, nem fog gyerekestül elfogadni (és itt most nem Brad Pittre gondolok, hanem olyan normális igényekről, mint hogy legyen intelligens, ne igyon, ne verje, vonzódjon hozzá)... és akkor összeállnak mindenféle alakkal már. A jobbik esetben csak látszik, hogy a nőnek igazából be sem jön a pali, rosszabb esetben meg mondjuk piás vagy erőszakos.
2015. okt. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
én is 29 éves nő vagyok és se adok le az igényeimből nekem sem jó akárki inkább leszek akkor szingli ha nem találkozok azzal aki nekem tetszik
2015. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
En most lettem 30 de egyaltalan nincs kapuzarasi panikom. Pont ezert en a magam reszerol nem tudnek megalkudni. De ez csak 1 velemeny az atlag lehet maskepp gondolkodik es 29 eves kora utan egy evvel azt hiszi kozel a veg xD oszt panikol
2015. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!