Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző egy párkapcsolatban, hogy a felek a fölösleges programhajkurászás helyett otthon lazítanak, pihennek, lustálkodnak?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag minden kérdés alatt azt látom, hogy egy párkapcsolatot mindig — azaz 0-tól 24-ig, hétfőtől péntekig, januártól decemberig — ki kell tölteni aktív, pörgős, hasznos programokkal, hiszen egy párkapcsolat a közös élményekkel is gazdagodik, fejlődik. Tehát akkor a párkapcsolatokba nem fér bele a lazítás, a semmittevés, a pihenés, a "csak úgy otthon lézengés", a relaxálás?


Én például egy párkapcsolatban el sem tudnám képzelni, hogy folyton közös programokon agyaljak, csakhogy a partneremet lenyűgözzem a rátermettségemmel a szabadidő kitöltését illetően, vázolom: egy az, hogy munka, másodállás, tanfolyam, iskola, műhely stb. után eléggé le vagyok fáradva, másrészt azért anyagilag is megterhelő lenne a minden hétvégére betervezett kiruccanás, wellness, bécsi shopingolás, vagy valami fizetős túra, akármi. Hétfőtől péntekig be vagyok táblázva, de hétköznap már készülök a hétvégére, vagyis a pihenés mellé listát készítek az itthoni teendőkről, egyéb elfoglaltságokról, tehát nálam a szombat-vasárnap kb. 50% lazítás, 50% kötelességek elvégzése.


Párkapcsolatban lehet egyáltalán relaxálni, pihenni, ejtőzni?


2015. szept. 23. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább kettesben szeretek lenni a nővel otthon, vagy max néhány baráttal találkozva. Nem vágyok én sem minden héten programozásra, egy, hogy anyagilag is megterhelő, kettő, hogy nem csak ez adja a közös élményeket. Nekem egy összebújás, 1-1 pohár bor társaságában, beszélgetve sokszor sokkal nagyobb élmény, mint menjünk ide, oda. Persze néha jó kimenni pizzázni, fagyizni, sétálni, túrázni, bringázni, fotózni a természetbe, de nem minden nap. Közös főzést is preferálom otthon. Százszor jobb móka, mint gyorskajáldában elcseszni a pénzt, és a sok ember miatt herótom lenne úgyis. Vagy társasozás akármi. Szóval a nyugis helyen művelhető programok töltenek fel leginkább. Másrészről a nőnek is ki kell vennie a részét a programszervezésből, nem háríthatja ennek terhét a férfire mindig.
2015. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

"Én például egy párkapcsolatban el sem tudnám képzelni, hogy folyton közös programokon agyaljak, csakhogy a partneremet lenyűgözzem "


Majd mikor rájössz, hogy ez nem erről szól, hanem arról, hogy a pároddal örömmel veszel részt bármiben, sőt, te magad akarsz minél több dolgot vele átélni, közösen, akkor megérted.

2015. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:
84%

Az én "Van egy álmom" beszédem egy ilyen kapcsolatról szólna :D

Túrázni 40 fokban,fenét!

Leengedni a redőnyt,bekuckózni és filmet nézni,meg pizzát rendelni,az lenne az igazi!

2015. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, imádom az otthon fekvős, filmezős, semmit nem csinálós napokat, még az épp aktuális barátommal is. Viszont a programokat is igénylem, akár csak egy séta, vagy közös vacsora valahol, de jöhet kiállítás, mozi, kirándulás, színház, bármi. Fizetem magamnak, nyugi, még mielőtt bárki belém kötne. :D Valahogy meg kell találni az arany középutat, nem lehet állandóan otthon fetrengeni, de menni sem.
2015. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

# 4


Hozzám jössz ?

2015. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta, hogy 40 fokban túráznánk, te észkombájn? Egyébként meg puhány ember vagy te, ha nem bírnál ki egy 5-10 km-es túrázást a barátnőddel.
2015. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
#6, Nem a tiédre válaszolt zsenikém.
2015. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:
94%

Köszönöm kedves Lipstick,hogy kimondtad helyettem :)


Csak,hogy tudd:

20-30 kilóméter megvan minden szombaton,mert imádok sétálni és inkább nem szállok buszra.

De ismerj csak,szeretem az ilyeneket :)

2015. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem ne keverd a szezont a fazonnal...

Igen, otthon is kell punnyadni, semmit se csinálni, együtt lenni, nézni a tvt. De nem normális ha csak ebből áll a kapcsolat hogy döglenek a felek egymás mellett nap mint nap és egy séta sem fér bele, meg az hogy elmenjenek megenni egy pizzát. Én nem tudnék meglenni olyan valaki mellett, aki gyakorlatilag teljes mértékben kizárja a közös programokat. Igen, mindenki fáradt, mindenkinek van dolga, de nem hiszem el hogy két vagy három hetente mondjuk ne lehessen közös programot csinálni. Azt meg senki se mondta, hogy a pasi fizessen mindent, szóval ezt a részt se értem hogy miért megterhelő anyagilag, ha a felek közösen vagy felváltva fizetnek egy mozizást, pizzázást, vagy éppen egy pihenős hétvégét valahol vidéken...

2015. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismételten hálát adok az égnek, hogy a barátom ennyire igényli a közös programokat. Megőrülnék olyan pasi mellett, aki a négy fal között képzeli el a kapcsolatot.

Ha mást nem, sétálni bármikor el lehet menni punnyadás helyett, vagy előtte/utána. Az is pihentető...

2015. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!