Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nőknek magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Csak annyit várok el, amennyit magam is nyújtani tudok, és ez szerintem a legtöbb nőtársamra igaz.

Ami elengedhetetlen számomra egy jól működő kapcsolathoz:

-Legyen humora, lehessen vele hülyéskedni

-Legyen realista, de ne túl földhöz ragadt

-Hasonló, de nem minden pontban egyező érdeklődési kör, hogy azért tudjunk újat mutatni egymásnak

-Lehetőleg káros szenvedélyektől és függőségektől mentes (gondolok itt drogra, alkoholra, cigarettára nagy mennyiségben....)

-Emellett persze intelligens és művelt, legalább annyira, mint én (nem nehéz megugrani a szintem :D )

-Lehessen vele érvelve vitázni

-Legyenek jó meglátásai, nem árt, ha kicsit gyakorolatiasabb

-Legyen önálló, és rendelkezzen problémamegoldó képességgel, nem pótanyu akarok lenni


A külsejéről csak annyit, hogy ameddig én adok magamra, addig ő se hanyagolja el magát, a kóros elhízás (100kg+) kizáró ok

-Legyen alapvető ízlése és önkritikája, tudja, mi áll jól neki, legyen az frizura, szakáll, ruhakombináció

Legyen kisugárzása, és fogjon meg benne valami


Magassága, izomzata, pénztárcája nem érdekel


Mi ezekben akkor olyan egetverő elvárás, ha nőként mindet teljesítem, plussz szép is vagyok?


(nincs gondom a társkeresés terén az életben, de kíváncsi vagyok, az itt válaszolók szerint csak szerencsés vagyok-e egetverő elvárásokkal, vagy ez lenne a normális. Anonym ugyanis mindenki kritikusabb)


2015. okt. 3. 10:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál szerintem teljesen korrektek. Szerintem nem te vagy az egyetlen ilyen elvárásokkal. Csakhogy, azoknak a nőknek, akik nekem bejönnek nem azok az elvárásaik mint neked. Szóval én szerintem joggal mondom, hogy nagyok a nők elvárásai. Azoké a nőké akik engem érdekelnek. Külsőre ilyenekre gondolok. [link]

[link]

[link]

Tapasztalataim szerint az ő elvárásaik nagyobbak mint a tiéd.

2015. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És, ha megnézed NEM cicababákat linkeltem. Mondhatni az én elvárásaim sem nagyok.
2015. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

A kérdést és a válaszokat olvasva egyszerre támadt kedvem sírni és nevetni.


A kérdezőnek: Ha minden rendben van az életeddel társkeresés terén (mint azt mondtad), az azt igazolja, hogy rendben vannak az elvárásaid is. Szerintem normális, ha nem tudod magad jól érezni olyasvalakivel, aki mindenben vagy sok mindenben alulmúl téged.


A válaszadó férfiaknak: Komolyan ilyen ritka az őszinte nő? Nem lehet, hogy az a baj, hogy aki átver, az könnyebben is mutatja magát jobb nőnek a valóságnál (külsőre és belsőre is), és ti hagyjátok magatokat megvezetni ezekkel a hazugságokkal a tökéletes pár reményében? Magyarán azért nem találtok őszinte nőt, mert aki nem hazudik, az hátrányból indul a férfiaknál.


Plusz még hozzátenném, hogy hiába sorolgatja bárki az elvárásait itt és most, "élesben" úgysem ezek fognak dönteni, hanem amit láttok. És ez főleg a férfiakra vonatkozik, akik ha azt mondják, hogy a kérdező elvárásai nagyok, akkor bizony az övék is az.


L/21

2015. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Mert érted, ha már több kell nekünk, mint hogy a férfi az alapvető emberi tulajdonságokkal (úgy mint kedvesség, őszinteség) rendelkezzen, akkor már válogatunk, és igenis vakarjuk tarkón azt, aki nem viselkedik parasztként :D
2015. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Sunshinedoll, neked volt már pasid valaha? :)
2015. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ne aggódj 11-es, vagyok a szintjükön, sőt...és nem vagyok cicababa
2015. okt. 3. 21:45
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha te azt mondod, hogy vagy ilyen szinten mint a képen látható példák, akkor én merem azt mondani, hogy megfelelek az általad leírt elvárásoknak. Sőt még amik nem érdekelnek téged azok is részben teljesülnek, magas vagyok és mondhatni izmos. Tehát tegyük fel, hogy neked is igazad van és nekem is a most leírtakban. És olyan gondolkodású nőből mint te, nem csak egy van. Akkor miért nem teljesül az, hogy nekem legyen egy ilyen barátnőm? Valamit mégiscsak elvárnak még tőlem.
2015. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt nem az a baj, hogy ezek magasak, hanem hogy sok.
2015. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mikeXxX ***** válasza:
18# ott a pont ! Én is ezért írtam az elején és igen már az sem számítana kedves kérdező ha butuska ez még gyógyítható de a hazugság meg kóros ! És mielőtt páran még felhördülnének tisztelet a kivételnek csak kár , hogy egyet sem ismerek !
2015. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!