Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon az itteni síró fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az itteni síró fiúknak tényleg nem lesz sose barátnőjük?

Figyelt kérdés
Olyan itteni fiúkra gondolok akik itt sírnak hogy örökké egyedül maradok
2015. okt. 3. 15:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Aki azért sír, mert te örökké egyedül maradsz az nagyon gyenge idegzetű lehet.
2015. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Ez egyáltalán nem biztos. Jobb képűek valószínűleg nem leszünk ugyan, de még ránk szakadhat egy halom pénz.
2015. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Ameddig itt "sírnak" biztos nem.
2015. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
16%

Hát nekem biztosan nem,de ezt tudom is és kezdem végleg elfogadni...

A családomnak is elmondtam már egy jó ideje,eleinte nem hitték el,de most már kezdik látni a valóságot lassan...

24/F

2015. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
És miért nem lesz? Mi a baj veled?
2015. okt. 3. 15:57
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Neked mi a tapasztalatod? Mikor számíthatsz eredményre, ha sírsz, vagy ha teszel is érte?
2015. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%
Akkor lesz talan mikor mar nem sirnak de nem is erzodik rajtuk h most mar aztan barkivel. :)
2015. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%

Mi a baj velem?

Egyszerű a válasz.Nem születtem jóképűnek,jó genetikával,nem vagyok izmos és így szóba sem állnak velem a nők,észre sem vesznek,mintha levegő lennék...

Hiába adok magamra,hiába nem vagyok csúnya,figyelek az öltözködésemre is,hiába lehet velem bármiről beszélgetni,átlagos kinézetem van.

Nem kell nekem a legszebb lány,egy teljesen átlagos lány nekem tökéletes lenne,de ők is csak a jóképűekre nyáladzanak,engem meg lekoptatnak,megaláznak,kinevetnek...

De ha az utcán vagy bárhol rá merek nézni egy nőre,akár véletlenül is,egyből elnéznek másfelé,és rám se néznek többet.Szóval annak jobban örülnének,ha inkább ott sem lennék... :/

Pedig értelmes is vagyok,lehet nagyon komoly dolgokról is beszélni teljes mértékben.

24/F

2015. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
Én már rég rájöttem, hogy mit cseszek el az ismerkedésnél: nem vagyok elég magas és jóképű. Ha ezt megoldottam, valóban menni fog minden. Valami tipp?
2015. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
9%
én alacsony vagyok azon nem lehet változtatni az arcommal nincs gond
2015. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!