Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon az itteni síró fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az itteni síró fiúknak tényleg nem lesz sose barátnőjük?

Figyelt kérdés
Olyan itteni fiúkra gondolok akik itt sírnak hogy örökké egyedül maradok
2015. okt. 3. 15:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
8 biztos nem a külsőd miatt mert ennél rosszabb pasiknak is van barátnőjuk szóval valami belső tulajdonsággal van a baj
2015. okt. 3. 16:28
 12/32 anonim ***** válasza:
#2 -es: egy halom pénzzel még jóképű is lehet akárki csak egy kis plasztikai műtét szükséges, ahogy nőknél is létezik :-S
2015. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező 8-as vagyok.

Szerintem meg nem,mivel még csak meg sem akarnak ismerni,beszélgetni sem akarnak.Egyszerűen odébb állnak,ügyet sem vetve rám.

Tehát ha legalább beszélgetnének velem,és utána lépnének le mondjuk,akkor tudnám hogy hoppá,akkor ott lehet a gond.

De odáig el sem tudok jutni,hogy egyáltalán szóba álljanak velem...

24/F

2015. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
11%
14 ez így van! én probálok normális kedves lenni a nőkkel keresem őket stb stb de mondom le írnak hogy magas pasik kell mert nem tudsz megvédeni meg hogy veszek fel magassarkút........ és még is mitől kéne megvédenem? sorozat gyilkosok járnak az utcán? meg mikor vesz fel magassarkút? évente 1x? ....
2015. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szedik össze magukat, akkor igen.
2015. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%

#14-es: hát van olyan alkalom amikor esetleg magassarkút kellene felvenni (pl. valamilyen ünnep, ballagás stb.)... ilyen alkalom többször is van az életben...

a megvédésről: hát az attól függ mert ha rendszeresen jár valaki éjszaka kikapcsolódni akkor sosem lehet tudni... aki viszont csak 1 évben 1x ott már jóval kisebb az esély... ez a megvédés inkább pártól függ, hogy milyen helyeken töltik az idejüket illetve milyen napszakban :-) ha egyikőjük sem szeret menni szórakozóhelyre vagy egyáltalán éjszaka akkor nem szükséges annyira, hogy megtudja védeni, persze nem ártana ha lenne ilyen tulajdonsága is annak a fiúnak/férfinak

22/F

2015. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%
Amíg csak siránkoznak és másokat hibáztatnak, addig ne reméljenek változást.
2015. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
60%
Én ősztől nyár elejéig majdnem minden nap magassarkút hordok. Magassarkúval együtt kb. 180 cm vagyok. :D
2015. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
60%
16-os vagyok. Na igen még ilyenre is gondoltam mint amit a "12 Days Of Rain" nevű felhasználó írt, csak ezt már nem írtam... itt értelemszerű, hogy a magassarkúval együtt mért magasságnál nagyobb legyen a fiú/férfi...
2015. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%

Ameddig azt hiszik, hogy a csajoknak a jóképű, pénzes, magas pasik kellenek;

Ameddig azt mondják, hogy mindig kedvesek a csajokkal, de a valóságban csorog a nyáluk és ott van a tekintetükben a de meg dugnálak kifejezés, ahányszor szóba állnak velük...

Ameddig nem tudnak közvetlenek és emberi lényként kommunikálni egy nővel, addig bizony itt fognak sírni, hogy nekik milyen nehéz...

most pedig mindenki nyomjon egy piros pacsit, aki szerint igazam van!


Na léptem bulizni és valószínűleg csajozni pá...

2015. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!