Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon az itteni síró fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az itteni síró fiúknak tényleg nem lesz sose barátnőjük?

Figyelt kérdés
Olyan itteni fiúkra gondolok akik itt sírnak hogy örökké egyedül maradok
2015. okt. 3. 15:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19%
#20 Te leszbi vagy, vagy kamuzol?
2015. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
nem sírok, még sincs senkim.
2015. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%
Amíg a ribikre buknak, biztosan. Csak ugye a normális túl uncsi, megbízható, szal marad a picsog ás.
2015. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
7%
disregard females
2015. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
45%
Hagyjuk már a sok kamu választ. Nem védeni akarom az olyanokat akik tényleg csak siránkoznak, de a legtöbb ember aki ilyesféle kérdést kiírt az oldalra nem ilyen. Sajnos a válaszadók nagy többségének fogalma sincs arról ,hogy milyen szar úgy élni, hogy az ember megfeszülhet, bármit tesz semmibe veszik, átnéznek rajt. Aki nem tudja, hogy ez milyen érzés az ne is írogassa legyen szíves a nagy okosságait, hogy ezek az emberek csak a legjobb nőket veszik észre, meg semmiről sem lehet beszélni velük. Ha majd esetleg megtapasztalják ezt a világot, amiben a hasonló emberek élnek, akkor esetleg írhatják az okosságokat, de addig ne.
2015. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Na sráncok mot értem haz a egy kisit meg vagyok zuhanva, picit többet ittam mint kellett volna, így nem is csajoztam ma valami sokat, lehetett volna, egy kis ribit füzögettem egy darabig, de aztán a barátaim társaságát választotta.m

Na az van, lelkizshettek itt napestzig, ameddig sombat ezte a gyk előt ültök, ilyen kérdéseket böngészve, nem pedig valameik szórakozóhelyen vagytok a mkörnyéketeken és ismerkedtek... addig csajotok sem lesz.. ugyanis nem szokásuk berepülni az ablakon...

2015. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
51%
21 neked meg üzsenem pasi vagyok, ha nem lett volna világos
2015. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%
# 25/27 Időpont tegnap 23:38 - Képzeld, én voltam ilyen helyzetben, de nem siránkozással oldottam meg, és nem vagyok ezzel egyedül. Csak ezek a hiszticsászárok nem fogadják el a tapasztalatokat sem, ők ragaszkodnak a saját elméleteikhez. Hát akkor pukkadjanak meg.
2015. okt. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%
Hiába pontoztok le igazam vam:)
2015. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
48%
#27 Tehát kamuzol.
2015. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!