Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg működik az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg működik az, hogy ha féltékennyé teszünk valakit, akkor jobban kellünk majd neki?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ezt ki, de nekem elég hihetetlennek tűnik. Ha velem csinálnák ezt, én inkább lemondanék a másikról, nem aláznám meg magam még jobban.
2015. okt. 5. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, akit nem érdekelsz, az csak örülni fog, ha látja, hogy mással turbékolsz, és végre leszálltál róla. :-)
2015. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem működik. Ha látom, hogy más felé érdeklődik ilyen téren, hagyom, had menjen. Engem nem fog megalázni és nem futok utána.


24/F

2015. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is hagyom,menjen
2015. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj dehogyisnem működik:) a legtöbb esetben bejön, habár nem éri meg!
2015. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt/van egy nagyon jó lány barátom, aki évekig össze akart velem jönni, de nekem nagyon jó volt úgy, hogy csak barátok voltunk, bár ő nem szándékosan csinálta, nem állt szándékában féltékennyé tenni, de bepasizott én meg szinte abban a pillanatban becsavarodtam... azóta egyetlen egy vágyam, hogy a srácon átmenjen egy kamion minimum... és majd meg őrülök, mikor a közelemben vannak kettesben... a csajjal a mai napig szoktunk sétálni mozizni stb, de nem rondíthatok bele, ha boldog a sráccal... pedig minden vágyam az lenne...
2015. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!