Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy srácot féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy srácot féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy mással flörtölnék, vagy kikezdenék mással, mert ilyen nem vagyok és nem is kell más, csak szeretném, ha érezné, hogy tennie kell néha azért, hogy vele legyek.
2015. jún. 30. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele ahelyett hogy taktikázol.
2015. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog játszmára alapozni valamit. 21. század...
2015. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú de le leszel most alázva. Mondjuk jogosan.
2015. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jó ötlet ez a taktikázgatás meg a másikat direkt féltékennyé tenni dolog. Nem kellenek ezek a "piszkos kis játékok", játsszatok nyílt lapokkal, többet ér, ha leültek pl és tisztázzátok a dolgot, mintha megpróbálod féltékennyé tenni.


Egyszer voltam ilyesmi helyzetben, mármint tetszett nekem egy pasi, én is neki, bár nálunk alapból sem lehetett volna semmi egyéb okok miatt. De ő is csak facen tudta mondogatni, hogy ilyen szép vagyok olyan szép, élőben különösebben nem sokat tett az ügy érdekében.

Aztán egyszer mikor meglátott egy másik kollégájával beszélni (vele jóban voltam amúgy is, nem volt célom féltékennyé tenni), akkor utána "duzzogott", hogy mégis miért csináltam ezt.. És ez nem szándékos volt, nem is láttam, hogy Ő látott, mégsem sült ki belőle semmi jó.


Szóval szerintem hagyd ezt a dolgot.

2015. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, kb ennyit vártam az itteni szűz kockáktól
2015. jún. 30. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne taktikázz, nem lesz jó vége, kommunikálj inkább. Mellesleg nő vagyok.
2015. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért kicsit szerintem beszélhetnél normálisabban is, nem mondom vannak itt olyanok, akik tényleg az élőfába is belekötnek, de én speciel szerintem normális választ adtam. Legalábbis törekedtem rá..

4-es voltam.

2015. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szűz és kocka se.
2015. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"Imádom" az ilyen, nőket! Azon elgondolkoztál te mit teszel, hogy vele lehess?
2015. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gáz, ha valaki értelmet visz a válaszaiba, egyből szűz és kocka lesz itt a kérdező szemében. Gondolkodj el ezen kérdező.
2015. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!