Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátomat látszólagosan nem direkt féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik, de mintha örülne neki, ha valaki megkörnyékez.. Persze, jó, hogy nem féltékenykedik, de mintha direkt bejönne neki, ha rám nyomulnak (amit persze nem viszonzok/hagyok).


Egyik véglet sem jó, az extrán féltékeny és az ennek ellentéte sem.


Kérlek koncentráljatok a feladatra, ötleteket várok, nem idióta kommenteket :D

(aki képes a kérdésre válaszolni, annak megy a zöld pacsi, aki nem, annak a piros.)


2015. szept. 24. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha kiteszed a melled? Általaban bejön
2015. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
flörtölj mással,amikor veled van
2015. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miniszoknya, tűsarkú cipő, harisnya, cici ki, kihívó smink és csábos mosoly más pasikra.


Ez az ötletem, bár nem tartom a te ötletedet jónak, de ha te ezt szeretnéd, akkor ámen. :)

2015. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Ha érzed, hogy szeret és a tettei is ezt mutatják, akkor szerintem felesleges játszmázni, mert balul sülhet el.

Ha azt érzed, hogy azért nem féltékeny, mert nem szeret és nem érdekled, akkor az szerintem nem egy normális kapcsolat.

2015. szept. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben - és szerintem az nem megoldás, ha "kirittyented" magad, pont az a lényeg ugye, hogy ne olyan feltűnő legyen :) Az én tanácsom, hogyha elmentek valahova, legyen az buli vagy baráti társaság, beszélgess fiúkkal - és őrá ne figyelj oda. Tehát nem kell flörtölni nagyon, cicázni mással, de őt hagyd figyelmen kívül, mintha abban a pillanatban őrülten a másik sráccal való beszélgetés-nevetgélés érdekelne. Hidd el, azt senki nem bírja, ha ignorálják.
2015. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!