Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cigányként soha nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigányként soha nem fogok normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Szerintem mondanom se kell, hogy a származásomból adódóan milyen elôítéletekkel kell szembenéznem. Sajnos nincs mit szépíteni a dolgon: cigány vagyok, látszik is a kinézetemen. Ennek ellenére képzem magam, tanulok, edzem a testem, a családom normális környezetet teremtett meg nekem; ugyan szegényen élünk a fôvárosban, de becsülettel felneveltek, nem egy putriban nôttem fel az éjszakában élve, embereket késelve, másokat meglopva, magam alá szarva.

Úgy érzem ez mind hiába. Amikor felszállok a villamosra, látom az elutasító, undorodó, esetleg ijedt tekinteteket. Fôiskolán is látni 1-2 tanáron, emberen az undorodó tekintetet. Csúnya nem vagyok, csak cigány. Beszólni senki sem mer, mert magas vagyok, és izmos, így jóformán a családomon kívül senki nem szól hozzám.

Evidens így, hogy a lányokkal sem áll jól a szénám. Nekem olyan mindegy, hogy milyen egy lány származása, nekem az lenne fontos, hogy normális, intelligens legyen, és valamennyire vonzódjak hozzá. A roma csajok, akiket ismerek, vagy tetszem nekik, mind igénytelenek, illetve komolytalanok. Rengetegszer próbáltam ismerkedni utcán, fôsulin, kondiban, de legtöbbször szóra se méltattak, ha igen, akkoris leráznak pár szóval ("bocsi, sietnem kell", és társai). Társkeresôn kb senki nem ír vissza.

Nincs remény, jól látom?

20/F



2015. okt. 1. 19:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%

Dehogyisnem, így pontosan olyan embert fogsz találni, aki elfogadó, és az átlagmagyarnál jóval empatikusabb érzelemvilággal rendelkezik.

Azonban a sportolós külsőd lehet ijesztő, ez függetlenül attól, hogy milyen nemzetiségű vagy.

Próbálj az intellektusodhoz minél közelebb álló külső magadénak tudni, és akkor olyanokkal tudsz ismerkedni, akikkel szeretnél.

2015. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Azzal a mondattal azt akartam kifejezni, hogy nem azért undorodnak tôlem az emberek, mert csúnya lennék, hanem mert cigány vagyok.

Ha találnék egy rendes cigány lányt, hidd el, boldog lennék vele.

2015. okt. 1. 20:08
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

kedves első mekkora sutyerák vagy...

magyar vagyok, és sajnos nem sok tanácsot tudok adni, de ne add fel és ne változtass az elveiden!

Esetleg megpróbálhatsz egy kis + bele vinni a dolgokba h lássák h a cigányság nem csak rossz lehet, hanem jó lelkű ember is :)

Segíts másokon így mikor kedves visszaigazolásokat fogsz kapni a kisugárzásod is barátságosabb kedvesebb lesz:)

Míg pesten életem volt h elvettem a metrólépcsőn a mama táskáját és segítettem neki fellépcsőzni először megijedt közöltem vele nem rabolom ki csak segítek mikor felértünk megölelt...

sok ilyen volt fiatal lányok és idős embereken...

2015. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi, igazad lehet. A sportos külsôt magam miatt csinálom. Tudod: ép testben ép lélek :-)
2015. okt. 1. 20:09
 5/27 A kérdező kommentje:
Neked is kösz #3
2015. okt. 1. 20:10
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz ügy. Különösen ha a külsőre is izmos vagy, akkor alapból el leszel könyvelve egy agresszív bunkónak. Szerintem fehér lánnyal csak úgy jöhetsz össze, ha munkából vagy iskolából ismer. De nagy áldozat az ő részéről is, mert onnantól kezdve neki is meg kell küzdenie az előítélettel, és ami a legrosszabb, a gyerekeinek is. Ezt nem sokan vállalják, mégha te vagy a legszimpatikusabb legokosabb ember is a földön. Ha párt keresel hasonló helyzetben lévő cigánylányt keresnék a helyedben. Gondold el, hogy van egy pár cigány lány, aki pontosan ugyanolyan helyzetben van mint te, a kérdésedet ők is írhatták volna. Nem tudom hol lehet őket megtalálni, de nézz utána.


1: te nem tudsz olvasni? Kb. háromszor írja le, hogy mindegy neki a nemzetiség. És még neked áll feljebb, hihetetlen.

2015. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%

A megoldás arra, hogy nem ismersz/nincsenek hozzád hasonló cigány lányok az, hogy akkor magyar / nem-cigány lányoknál próbálkozol? :)


Persze tudom, hogy a te perspektívádból fogalmad sincs, hogy mi undorító van ebben. Habár, sok cigány ragaszkodik ahhoz, hogy csak cigány származású egyénnel jöjjön össze, szóval nálad ez az anti-rasszista tévképzet-halmaz valószínűleg a nagymértékű nem-cigányokhoz való hasonulásod miatt jött létre.


Mindettől függetlenül, szerencsére vannak még elegen, akik határozottan elutasítják az ilyen vérfertőzést, és ahogy tapasztalod, a többségben zsigeri szinten él még az ösztön - mert hogy a rasszok közötti alapvető ellenszenv egy ÖSZTÖN -, hogy csak a saját fajtájával keveredjen.


Ne értsd félre az előbbi sorokat, ez nem csak cigányokra vonatkozik. Ez a rasszok keveredésére vonatkozik.

2015. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy belekepzeled az emberek nezesebe az undort vagy elutasitast?


Sajnos otthon meg nem megy az, hogy felszall a villamosra egy mas nemzetisegu, vagy erdekes ruhaba oltozott szemely, es mindenki tok termeszetesen viselkedik utana is.


Valaki irta itt, hogy a viselkedessel erheted el a legtobbet. Jarj tarsasagba, ahol lanyok is vannak vagy tegyel valamit a kozossegert. Suliban vagy a varosban. Hidd el a normalis nok nem fognak elitelni es nem azt nezik, hogy milyen a szarmazasod.


Kicsit hanyagold az ismerkedest, es legyel egyedul is boldog. Ez meg fog latszodni a kisugarzasodon is.

2015. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Találhatsz normális lányt, bár neked ezerszer nehezebb dolgod van. Ha reálisan nézem a dolgot, akkor esélyed van értelmesebb cigánylánynál, de magyarnál nem hinném.


Bár, ha nyugatabbra mész innen, akkor szerintem több esélyed van ott találni bármilyet, elfogadóbbak meg nem olyan előítéletesek.

2015. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 mikeXxX ***** válasza:
89%
Sajnos ma egy felszínes világot élünk így mindent a kinézetre fektetnek a nők mindenképp egy elegáns intellektuell külsőt kell kisugároznod ha így is gondolkodsz mert ezek az emberek a célok roma vagy magyar most az mindegy ő is így fogja látni az nem meg valóban nem rossz ötlet hogy segítesz az embereknek valamiben pl: beteg gyerekeknek valahol nincs az a nő aki ettől ne érzékenyülne el szerintem ! a másik dolog én is kondizom én magyar vagyok és sok nő tőlem is megijed pedig nem kéne sosem emelnék kezet egy nőre sem a lényeg az hogy ez fele fele arányban megoszlik hogy jó e vagy sem inkább csak szálkásíts szerintem !
2015. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!