Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok mennyire visszatartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mennyire visszatartó számotokra az ismerkedésél (meg úgy egyáltalán), ha a lánynak egy kicsit extrább hobbija van?

Figyelt kérdés

Talán a mai fiataloknál kicsit szokatlan, de a kedvenc hobbim a horgolás. Nem nagyon merem ezt elmondani, ha megkérdezik, mert mindenki furán néz rám, tényleg ennyire gáz/unszimpatikus hobbi?

Mindemellett egyébként imádom a kocsikat, olvasni, a filmeket, szóval vannak 'hagyományos' hobbijaim is, de a horgolás a kedvencem..

jah egyébként 24/L



2015. okt. 10. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Dehogy.

23 F

2015. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most te kinek akarsz megfelelni: magadnak, vagy a többieknek (ami lehetetlen)?


A hobbid a te életed, amit te szeretsz!


Tehát ne gondold már, hogy a hobbid visszataszító!! Csak azért, mert párnak ez nem tetszett!

2015. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Horgolás? Kifejezetten előnyt jelent, ha egy csaj jól kézimunkázik ;)
2015. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, sokkal jobb hobbi, mint pl. a sopppingolás vagy a tévé előtt butulás :)
2015. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Inkább érdekes :) Én is 28 éves férfiként pl néha szoktam kötni, mondjuk inkább csak sálat, anyira nem vagyok profi :D
2015. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kotsz? Tiszta meno...:)
2015. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez ironikus volt, vagy vehetem bóknak? :)
2015. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 RRR ***** válasza:

dehogy az

az is hülye ,aki erre elhúzza a száját

2015. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 opened paradise ***** válasza:
Csináljon nekem egy sapit,a meg nem értetten nagy fejemre,hogy ne sírjam el magam,amiért a legnagyobb is kicsi rám a boltban és még el is veszem!
2015. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a horgolás egyáltalán nem olyan "extra" hobbi,bár igaz,hogy nem túl elterjedt manapság a fiatalabbak körében,de attól még nincs vele semmi baj :) Ha neked ez tetszik,akkor csináld,ne mások véleménye alapján válassz hobbit.Kit érdekel,hogy másnak tetszik-e,vagy sem?Ha neki nem tetszik,csinál mást,ennyi.

Engem is teljesen hidegen hagy,hogy mások mit gondolnak egynéhány hobbimról-csontokat gyűjtök (állatit nyilván :D Már rengeteg van),és ízeltlábúakat tartok (bütykös csótányokat pl),ami nem sok emberről mondható el,és őszintén megvallva,szerintem ezeket többen tartják unszimpatikus hobbinak,mint a horgolást :D De nem mások véleménye alapján választok hobbit.

Szóval ne félj elmondani szerintem,ha emiatt nem tart téged valaki szimpatikusnak,azzal nem is érdemes megismerkedni.

22/L

2015. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!