Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ha önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha önbizalomhiány miatt nem mertek próbálkozni egy nőnél, akkor az, hogy a nőnek mások is udvarolnak, inkább visszatartó erő, vagy épp ellenkezőleg, kihozza a harci szellemet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Visszatartó erő.
2013. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a konkurenciát, így is alig akad randipartner, jó ha 2 havonta összejön valami, egyáltalán nem hiányzik a konkurencia. És ettől még szerintem nem leszek puhap.csű, ha netán valakinek ez jutna eszébe erről!

29 F

2013. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Visszatartó erő...
2013. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 30. 13:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Visszatartó erő.
2013. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor még egy kérdés, ha esetleg visszanéztek:

Ha megtudnátok, hogy a nő lerázta a többi udvarlót, akkor ahhoz mit szólnátok?

2013. ápr. 30. 13:40
 7/15 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Mindenképpen visszatartó erő, főleg egy visszafogottabb, kissé önbizalom hiányos férfinek.

Amennyiben megtudnám, hogy a kiszemelt leányzó a többi kérőt lekoptatta rajtam kívül, az viszont igen pozitív, hiszen az egyértelmű jele annak, hogy a lánynál én vagyok a befutó.

26F

2013. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6 Visszatartó erő, biztos engem is lerázna akkor, azt hinném, valószínűleg nem is akar kapcsolatot.
2013. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Először visszatartó erőként jelentkezne, mert tudom, hogy külsőleg nálam csak jobb pasik vannak. De ha teszem azt már eljutottunk 1 randiig, ami több, mint ameddig valaha is eljutottam lányokkal, és érezném, hogy nem a külső számít neki, és lehet esélyem, akkor már inkább küzdenék, hiszen lehet, hogy ha nem tenném elszalasztanám azt az egyet, aki képes lenne elfogadni az undorítóan ocsmány külsőmet.
2013. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

13:40


Mivel már kihátráltam az ügyből, onnantól kezdve nem igen érdekelne hogy a nő mit csinált vagy mit nem.

2013. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!