Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok ti az utcan ismerkedest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti az utcan ismerkedest hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel hogy megtetszik nekem egy lany a metron vagy amikor setalok hazafele. Illedelmesen odamegyek es elkezdek vele beszelgetni.

Igazabol arra vonatkozik a kerdes hogy a lanyok mit szeretnek jobban? Ha megmondom face to face hogy mit szeretnek es ezt rogton?

Vagy egy kicsit beszelgetni valamirol es mintha csak ugy osszefutottunk volna? Minden velemenyt szivesen fogadok. Az is erdekel hogy egyaltalan vevok vagytok-e ra hogy idegen emberrel beszelgettek?

21/F


2015. okt. 11. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit beszélgetni...
2015. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetéssel kezdd!
2015. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányok azt szeretik, ha jól nézel ki. Hogy mit mondasz nekik, az már teljesen mindegy.
2015. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Indíccsá így, biztos a siker!


Szia!

(random udvariaskodási formulák)

Amúgy nem szoktam gyalog járkálni, csak épp frissítik a Merci fedélzeti kompjúterét... Meg olyan szép a táj, meg Te is... Veszek is neked mindjárt egy szép ruhát meg ékszert.


Innentől "win".

2015. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki örülnek neki, ha nem, akkor zaklatásnak veszik.
2015. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem szeretek utcán ismerkedni, ne gyere oda hozzám. Nem szeretek idegenekkel beszélgetni, paranoiás és szégyenlős vagyok, ha az utcán vagyok, tartok valahová, és kb minden vágyam, hogy odaérjek.

Biztos van nálam csacsogóbb nő is, de én kényelmetlenül érzem magam az ilyen helyzetekben. Gyere oda hozzám gy bárban van szórakozóhelyen, akkor ok.

24N

2015. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!