Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az anyagiak, a férfiaknak a külső számít?

Figyelt kérdés
Persze nyilván tisztelet a kivételnek, de alapvetően ezt látom. Elsősorban ez az oka annak is, hogy a férfiak miért olyan szerencsétlenek huszonéves korukban, mivel ilyenkor még nem teremtették meg a saját anyagi biztonságukat, így a nőket se tudják olyan könnyen levenni a lábukról. A nők meg később kezdenek nehézségekkel találkozni a párkeresésben, mivel ahogy telik az idő, egyre kevésbé szépek, így egyre kevésbé kelendőek. Az idő mindenesetre a férfiaknak dolgozik.

2015. okt. 12. 15:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%

Az ócska ribiknek elvárás a pénzes, jómódú pasi, akivel felvághat és biztonságban érzi magát vele, de azért szerencsére sok nő van, aki magát az embert kedveli, szereti, ha nem is adonisz annyira és pénzes.

De nyilván aki eleve jómódú, hosszabb távra nem áll össze csórikámmal, de egy jóképű, jó adottságú férfi se fog átlagos nővel, átlagos férfinak hozzá hasonló "súlyú" nővel fog összejönni, kivételek vannak de ritka, látni átlag alatti férfit jó nővel, vagy fordítva, de ez ritka.

2015. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Amikor megismerkedtünk a párommal, 28 éves volt és az anyjánál lakott. Volt egy 10 éves használt autója, és egy relatíve stabil munkahelye, amiről fogalmam nem volt, hogy mennyit fizet, és hogy ebből félre tud-e tenni vagy sem. Ez a kérdés csak akkor merült fel, amikor nekiláttunk az albérletkeresésnek, megszabni a limiteket, hogy meddig mehetünk el, tervezgetni a jövőt, tartalékokról beszélni, ilyesmi. Az öltözéke sem akkor, sem most nem egy különösebben drága gardróbból áll, itthon leginkább a gimnazista kori kinyúlt, szakadt pólóiban van, ha elmegyünk vásárolni, ott is próbálunk a realitás talaján maradni- érzékelendő: szerintünk 15 ezer ft már irracionálisan sok egy farmerért. Például. Szóval az, hogy a megjelenéséből, vagy bármilyen fizikai tárgyból következtetni tudtam volna az anyagi helyzetére (ami amúgy, bár kicsit talán jobb, mint a magyar átlag, de még mindig nem luxusszint, egy sima középosztálybeli megélhetésről beszélünk, semmi extra, bár szerencsére stabil), erős túlzás lenne. Ahogyan az is, hogy egy filmsztár kinézetével rendelkezik, mert akármennyire is szeretem és vonzódok hozzá, el kell ismernem, hogy van rajta egy jó 15-20 kiló felesleg, és még csak annyira nem is magas.


Szóval, a párom nem milliomos, nem kapok hetente új gyémántnyakéket ajándékba, és nem ő veszi nekem sorra a gardróbból már lassanként kifolyó cipőmennyiségemet. Sőt, nem is egy görög isten. Hm.


De oké, azt mondtad, tisztelet a kivételnek, vegyük úgy, hogy én egyike vagyok ezeknek a kivételeknek. Nézzük a barátnőimet. Amelyiknek van barátja, az az én szerény, érzelemmentes nézetemben továbbra sem filmsztár kinézetű, az anyagiak meg... Hát izé :D A korosztályomban valahogy elég nehéz gazdag pasit találni (mármint, önerőből gazdag pasit), így ha egy lány szerelembe esik egy kb vele egyidős sráccal, akkor kénytelen azt a hagyományos életutat végigjárni, amikor együtt építik fel a jövőt, és nem a készen vett jóba ül bele. Ennélfogva tehát, vagy egyetemre járnak még mindketten, vagy ha egyikük már be is fejezte, akkor is pályakezdőként még mindig nem mondhatni, hogy gennyesre keresi magát. Akik együtt laknak, azok vagy kollégiumban oldják meg az együtt lakást, egy közös szobában, vagy nem csak ők ketten bérelnek albérletet, hanem egy szobát bérelnek több emberkével együtt egy nagyobb lakásban.


Nem ismerek olyan párt, akik korombeliek (22 vagyok), együtt élnek saját tulajdonú házban/lakásban, és bármelyik lánynak is bármikor oka lett volna feltételezni, hogy a pasija, aki az esetek többségében nekem nem tetszik ránézésre, olyan nagyon gazdag lenne. Egyetlen olyan párt ismerek, akik a barátom korosztálya (29-30 évesek), és a nő egyértelműen a pasi (apjának) pénzéért lett a felesége. Nem is mondhatnám boldognak azt a kapcsolatot.


Akkor most én ismerek egyedül csak kivételeket (nálam a kivétel az, amit te általánosnak mondasz), vagy netalán tévedsz? Vagy én tévedek? Vagy most mi történik itt?


Mellékesen: 35-40 évesen azért még látni elég sok gyönyörű nőt, némi kis karbantartással simán dögösek és kelendőek (aki nem az, nos, az szerintem már rég férjnél van, és ez a tipikus kapcsolatba belekényelmesedett asszony lett), nem hiszem, hogy a megjelenésük annyira hátrányos helyzetbe hozná őket, ha párkeresésre adnák a fejüket.

2015. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
5 éve házas vagyok, és még mindig nincs autónk... lehet, hogy te kifogtad a primitívebb rétegeket, de egy normális nő a földön jár, és tudja, miért mennyit kell dolgozni.
2015. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
ohh rögtön! a nőknek fogok megfelelni! kidobni a pénzt az ablakon... hogy 2 mellet meg 1 lyukat kapjak kösz nem! akkor inkább rosszlányok.hu
2015. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
töperős (off, szándékosan így regisztráltál?), az ilyen tahókat ki kellene tiltani erről az oldalról
2015. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"A mai huszonéves lányok miért várják el, hogy egyből legyen a (22-23 éves) pasinak lakása, meg kocsija?"


Nem várják el!

Hanem idősebbet választanak,akinek ezek már megvannak.

2015. okt. 12. 16:52
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

hát én nem várom el, és nem is jönnék össze egy 28+ pasival csak azért, hogy legyen háza...

előző barátomnak se volt lakása, amikor átmentem mindig a családjával is voltam és tök jó volt. meg sokkal jobb érzés lenne együtt megszerezni mindent, mint beleülni a készbe.


persze majd ráfogjátok a kommentemre hogy hazudok :D

21L

2015. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%

Én egyetértek a leírásoddal, szerintem jól látod a dolgokat. A mai csajok nagy része a pénz-kocsi-izom trióra nedvesedik, amiből egy húszas évei elején járó férfi maximum az izmot tudja teljesíteni.


Nézd meg a 30 esetleg 40 éves egyedülálló ismerőseidet: biztos vagyok benne, hogy mindegyiknek volt már 21-22 éves nője, mert a nők akkor már ugye annyira de annyira érettek, hogy el se lehet mondani, meg ép ésszel felfogni. Persze ennek nyilván semmi köze a kocsihoz meg a saját lakáshoz.


"A nők meg később kezdenek nehézségekkel találkozni a párkeresésben, mivel ahogy telik az idő, egyre kevésbé szépek, így egyre kevésbé kelendőek. Az idő mindenesetre a férfiaknak dolgozik." Na barátom, ezért mit kapsz mindjárt néhány feminácitól.

2015. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
9%

A nőknek mindkettő számít(pénz,külső),a férfiaknak a külső és belső együtt. :)

24/F

2015. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%

Ne remenykedj kerdező, a nőknek is számít a külső. Sőt még 30 feletti nőknek is!

Az olyan kis nyomingerek mint pl ez a törperős, termeszetesen a kutyanak se kell, még a csunya, köver, bajszos, stb.nőknek se.

2015. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!