Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az anyagiak, a férfiaknak a külső számít?

Figyelt kérdés
Persze nyilván tisztelet a kivételnek, de alapvetően ezt látom. Elsősorban ez az oka annak is, hogy a férfiak miért olyan szerencsétlenek huszonéves korukban, mivel ilyenkor még nem teremtették meg a saját anyagi biztonságukat, így a nőket se tudják olyan könnyen levenni a lábukról. A nők meg később kezdenek nehézségekkel találkozni a párkeresésben, mivel ahogy telik az idő, egyre kevésbé szépek, így egyre kevésbé kelendőek. Az idő mindenesetre a férfiaknak dolgozik.

2015. okt. 12. 15:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%

Sajna nem látod olyan rosszul!

F

2015. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk nőknek igenis számít a belső: az intelligencia, a kedvesség, a humor és persze egy erős, határozott jellem. Ezek összességét, érzékelhető verzióját szoktuk kisugárzásnak nevezni,és ennek a létezését tagadják azok a pancserek akik tökéletesen híjával vannak.


Aztán ha elutasítunk egy átlagos, vagy jóképű srácot, azon siránkoznak hogy mennyit válogatunk, még a jóképű sem elég. És nem, valóban nem elég, ha nincs olyan kisugárzása ami engem vonz. Nem érdekel, hogy néz ki, mije van ha nem jó a kisugárzása akkor kuka.


Én utasítottam már el átlagos, kedves srácot is mert a hideg futkározott tőle a hátamon és meg jóképűt is, mert belenéztem a szemébe, és olyan volt mint egy sekély vizű pocsolya, semmi mélység nem volt benne. És akibe beleszerettem szintén átlagos, de amikor a szemébe nézek, ott az értelem, a gyengédség, az erő és ott csillog a humor és nem is csalódtam, mindez megvan benne.


Nem állítom, hogy nem számít valamennyire a külső, meg ilyen dolgok, de higgyétek el,sok nő azt a rokon lelket keresi akivel a lelke egy húron rezeg.

2015. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet rávetíteni az összes nőre, de van benne valami. A jó nőknek számítanak főleg az anyagiak ahogy én látom. Egy átlag alatti lány sokszor beéri egy egyszerű szobafestővel.
2015. okt. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha általánosítani akarunk,igen.

Viszont nők közt is van olyan,akiknek kívül-belül nagyobb az igényük és sokáig emiatt nem találnak partnert.

Férfiak közt meg olyan,akinek igazán mindegy,hogy mi,de jó lenne,ha lenne,csak várják,hogy őket szedjék fel.Előbb-utóbb ki is fognak ilyen nagyon határozott nőket.

2015. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!