Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos minden férfinak a szex?

Figyelt kérdés
Vannak még olyan férfiak, akik nem várnak el heti több alkalmat a párjuktól?

2015. okt. 13. 06:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
jó esetben a nőknek is fontos
2015. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem egyforma a libidótok. Az, hogy neked miért alacsonyabb, nehéz kideriteni!
2015. okt. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is neked alacsony a libidód VAGY nem volt még jó szexben részed.

Én nő vagyok, emlékszem, az első partneremmel nem volt olyan jó a szex (csak még nem tudtam megfogalmazni, azt hittem, ez a természetes), de azért rossz sem volt, de az biztos, hogy heti egy nekem bőven elég volt belőle.

Utána jött egy másik, akivel viszont egész más volt, hogy is mondjam, érzelmekkel szexelt, és rájöttem, hogy az milyen jó nekem, és hogy nem is szeretem én a gyors tempót például. Na mindegy, a lényeg az, hogy ilyen pertnerrel nem volna baj a napi egy sem.

Inkább annak szurkolok, hogy te is találj egy ilyen párt szexügyben.

2015. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Egy átlagos nő is heti több alkalmat várna el.
2015. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Van olyan nő ismerősöm, aki azért is szakított a barátjával, mert az nem akart vele eleget szexelni. A lányoknak is fontos a szex, max neked nem. Erre az a megoldás, hogy egy olyan srácot keress, aki hozzád hasonlóak keveset szeretne szexelni, nincs ebben semmi hiba, mindenkinek más az igénye.
2015. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne kevés mondjuk a kétheti 1? És ez miért lenne nem normális? Kedves kommentelők...

Nálunk kb havi 1 van. Pedig élvezzük mindketten...de nincs ettől többre igényünk és nem tartom magunkat sem különcnek, sem abnormálisnak. Vannak olyan férfiak, akik nem várnak el még heti 1 alkalmat sem a párjuktól. De nyilván kevés az olyan. Azt hiszik manapság az emberek, hogy a szex majdhogynem az egyetlen módja a szeretet kifejezésének (pedig a közelében sincs), ráadásul mivel elég jó feszültséglevezető és szórakozási lehetőség...kevés pénz hijján, tök jó megoldásnak kínálkozik. A média is lépten nyomon, minden filmben, sorozatban, reklámban is a szexre épít...ezt tolja a képedbe. Csináld így, csináld úgy, csináld itt, ott, csináld minél többet, minél több emberrel...akkor leszel normális és menő. Azt azért még meg kell jegyeznem, hogy a szexről általánosságban véve a férfiak másképp gondolkodnak. Nekik fontosabb. Ők egyszerűbb teremtések, mint mi nők...ők még valahol úgy érzik, ezzel (is) ki kell fejezni az egymás iránt érzett dolgokat. (már ha szerelemről van szó)

2015. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
57%
Amiért a nőknek is. Pl. barátnőmet bármikor megdöngethetem amikor kedvem tartja, akar èjjel 2-kor is felébreszthetem ez miatt.
2015. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én kibírom szex nélkül sokáig, ha nincs éppen párkapcsolatom, de ha párkapcsolatban élek, és az nem távkapcsolat, heti egy még nekem nőként is kevés lenne. :-)
2015. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Először is: ha bármelyik fél is ELVÁRJA a másiktól, az régen rossz! A szexnek KÖLCSÖNÖS örömforrásnak kellene lennie.

A szexuális igények pedig nagyon eltérőek, ahogy a fenti ábra is mutatja. Jellemzően azok a nők nem igénylik többször és élik meg elvárásként, akik még nem fedezték fel a saját szexualitásukat, az együttléteket kínos kötelességként, elvárásként élik meg, nem pedig fenomális élményként, amire ugyanúgy vágynak (vagy jobban), mint a partnerük. Én a magam részéről a szex mennyiségére vonatkozó alkudozás helyett arra biztatnám a hölgyeket, hogy tanulják meg élvezni a szexet (mert ez lehetséges, sokaknak sikerült már), és akkor őket nem lehet levakarni a párjukról.


Huszonéves koromban én is kellemetlennek találtam a heti többszöri szexet, mert nem élveztem. Aztán amikor teljesen (!) megszűnt a szex a kapcsolatomban, akkor jöttem rá, hogy mennyire fontos... olyan ez, mint a só meséje... amikor nincs valami, amit korábban nem éreztünk fontosnak, akkor jövünk rá, hogy mennyire fontos valójában.


Kiléptem a szexmentes házasságomból (ahol egyébként más problémák is voltak), és egy új kapcsolatban felfedeztem a szexualitásom, megtanultam élvezni. Jelenlegi kapcsolatomban napi több együttlét van, és egyáltalán nem élvezem kötelezettségnek, hanem nagyon is élvezem! Már nem adnám lejjebb!

2015. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

9-es!


6-os vagyok. Akkor szerinted akik úgymond "keveset" szexelnek, az azért van, mert nem élvezik? Ennyi lenne? Nem értek egyet veled. Én élvezem. Mindig. Minden alkalommal van orgazmusom az első perctől fogva, méghozzá 5 percen belül. Ettől függetlenül mégsem akarok naponta vagy hetente szexelni. Ez pont olyan, mint a töltött káposzta. Szeretem, mert finom és jól esik...de ha minden nap azt kellene ennem, 1 hónap után a sírba unnám magam..........

2015. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!