Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos minden férfinak a szex?

Figyelt kérdés
Vannak még olyan férfiak, akik nem várnak el heti több alkalmat a párjuktól?

2015. okt. 13. 06:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

# 10: Akkor másképp működünk, mert nekem minél jobb a szex, annál inkább kívánom. Nem csak fizikailag, hanem a "lelki egyesülést" is igénylem. Számomra a szex a szerelem beteljesedése. Annyira kívánom a párom - sokszor -, hogy már semmi más nem elégít ki, csak ha teljesen összeolvadunk.


Volt olyan kapcsolatom, ahol ritkán volt szex... nekem az kínszenvedés volt.


Ha nektek így megfelel, akkor semmi gond. Én biztos, hogy frusztrált lennék egy ilyen kapcsolatban. És a párom is, már csak azért is, mert ha a közelében vagyok, mindig spontán merevedése lesz, és azért nem olyan jó érzés neki álló farokkal mászkálni állandóan...

2015. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez IS teljesen rendben van. Csak azt nem értem, amikor azok akik naponta szeretik egymást ily módon is...miért kötnek bele abba, aki meg nem. Szerintem teljesen mindegy ki hányszor és hogy...ameddig neki és a partnerének is ez tökéletesen megfelel. Itt nincs olyan, hogy ennyi és annyi..így vagy úgy a normális. Ebből is látszik mennyire különbözőek az emberek...mindenki mást szeret, mindenki máshogy éli meg a dolgokat...és ez így jól is van.
2015. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Olyan társat kell találni, akivel ezek az igények passzolnak, ennyi a lényeg. És a kérdezőnek is ezt tudom tanácsolni, ha ő nem igényli olyan mértékben, akkor olyan társat keressen, akinek szintén elég ritkábban is, semmi baj nincs azzal, akinek nagyobb a szexuális étvágya, mindenkinek van lehetősége olyan társat találni, akivel kompatibilis.
2015. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Sajnállak, hogy még sosem dugtak meg igazán jól téged kérdező. Akkor nem kérdeznél ilyen sületlenségeket.
2015. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan emberek akik valóban nem igényelnek sok szexe beérik hetente, 2 hetente 1 szexel. :)

De több válaszoló felvetette, hogy van olyan akinek még nem volt része igazán jó szexben az nem fogja kívánni naponta a szexet.

Nekem volt olyan párom, aki 23 évesen amikor megismerkedtünk mindössze 1!!! szexen volt túl életében, mert kifogott egy önző férfit, aki csak arra figyelt, hogy neki legyen jó a szex és ráadásul még le is lépett az első szex után.

Én megismerkedtem ezzel a lánnyal és már az első randin volt szex, és gondolom jó lehetett neki, mert azóta már nagyon sokszor szexeltünk. Leginkább hétvégenként tudunk találkozni, de akkor péntek, szombat, vasárnap minden nap igényli a szexet, sokszor ő kezdeményez. :)

Egyébként kedves kérdező, hány éves vagy?

Hány partnered volt eddig, és élvezted velük a szexet?

2015. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!