Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vita során lehülyézett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vita során lehülyézett a párom, ez még bele fér?

Figyelt kérdés
Össze szólalkoztunk valamin. Én semmi rosszat nem vágtam a fejéhez, ő többször lehülyézett, meg mondta nem vagyok normális, majd még azt is, hogy olyan vagyok mint aki még az általános sulit sem végezte el. Nem mondtam neki, de ezek a dolgok nagyon bántanak, nem gondoltam volna, hogy egy kis vita kapcsán ilyeneket vág a fejemhez.
2015. okt. 13. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, mi fér bele. Mit csináltál? :-)
2015. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mikor egyszer sétáltunk régebben, én próbáltam poénkodni vele, és akkor is majdnem kimondta, hogy óóhh, te hü... de befogta a száját.
2015. okt. 13. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmit, kerdezo artatlan.



Ez meg szerintem egy nagyon jo kerdes reagalva a tobbi ilyenre, ami ma szuletett.

2015. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DarthQtya ***** válasza:

Attól függ ,hogy milyen hangsúllyal mondja, ez még lehet csipkelődés is.


Ui: Álljatok át a sötét oldalra!

2015. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A párod csak őszinte volt.Valószínűleg nagy hüyeséget mondtál.Vagy a párodnak kell intelligensebb nő,vagy neked kell megtanulnod elfogadni az őszinteséget sértődés nélkül.
2015. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes, mert ha ő őszinte, akkor az elég nagy tapintatlanság mindig... és ha én szeretek valakit, jól átgondolom mit mondok neki, nem emlékszem már mi volt a vita tárgya, de mindig kiprovokálja.
2015. okt. 13. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Minálunk nejem rögtön a sodrófával nyit. Örülj, hogy csk ennyit kaptál.
2015. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt mindig az adott pár dönti el. Van, akinek belefér a pofon is, van, akinek egy hangsúly is sértő és nem fogadja el. Te tudod, téged lehet-e hülyézni vagy sem. Ha javasolhatom, legközelebb nyisd ki a szád és mondd el, hogy bánt! Többre mész, ha beszélsz, mintha a háta mögött duzzogsz a neten.
2015. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha ő kőkomoly, te pedig szeretsz viccelődni is, de ő nem veszi a lapot, akkor szerintem keress mást, mert ez egy balfék. Elég unalmas lehet mellette.
2015. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!