Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem emlékszem arra amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem emlékszem arra amit a párom mond nekem vita során/közben?

Figyelt kérdés

Mikor valami zavarja, mi is beszélgetünk, vitázunk, de 2perc múlva már nem tudok visszamondani semmit abból amit mondott, pedig fontos lenne, mert azt hiszi nem figyelek rá, pedig figyelek és nagyon érdekel ami zavarja, hogy tudjak változtatni rajta. Olyan mintha valami hülye sokkban lennék, meg mintha annyira sok gondolat "röpködne" a fejemben hogy nem tudom megjegyezni amit mondott nekem.

Valakivel volt hasonló?


2015. aug. 22. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zárod magad a negatív energiákkal szemben, amik rád irányulnak egy egy vita alkalmával, és nem is jutnak el hozzád.
2015. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!