Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő, hogy 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy 21 évesen 40-es nőt szeretnék párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Jobban vonzanak az érett nők. Ők teljesen más gondolkodásúak, a személyiségük is más... Egyszerűen komolytalannak tartom a mai lányokat.
2015. okt. 14. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavarna, hogy anyád lehetne, és találsz olyan nőt, aki ebbe belemegy, idegeneknek semmi köze hozzá, de azért a szüleidnek lehet, hogy furcsa lesz a felállás.
2015. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból, volt már ilyen párkapcsolatod? Tapasztalatok?

Én nem ítélem el, korodbeli lány vagyok amúgy.

2015. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Én aztán nem ítélek el senkit emiatt, szerencsére mindenki magának választ párt :D


Kérdés akarod-e életed utolsó cirka 20 évét egyedül leélni, ha a nálad jóval idősebb párod majd meghal.

Ha egy véleményt megengedsz: nagyon kitartóan kell keresned, mert egyrészt egy 40-es nő szemében hidd el te is kisfiúnak számítasz.

Másrészt ezek a nők ha még/már egyedül vannak, akkor nem sok kedvük van megint a semmiből felépíteni egy közös életet, sokkal jobb, ha két külön egzisztenciát összegyúrhatnak. Te meg ha még tanulasz nem sokat tudsz ehhez hozzátenni, ezt azért annyira nem csípi senki.

2015. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen,ők már kinőttek a berúgokésszétbaszatommagamkorból.
2015. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én alapból nem szeretnék családot alapítani. Ez később sem fog változni. A szüleimmel nem jó a viszonyom, úgyhogy egyáltalán nem érdekel a véleményük. Már 3 éve külön élek.
2015. okt. 14. 14:42
 6/16 A kérdező kommentje:
#6 Nem emlékszem, hogy írtam volna, hogy top modellt keresek...
2015. okt. 14. 15:18
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Amúgy nagyon hülye vagy már nem azért... Ezekben a nőkben sokkal több tartás volt mint a mai erkölcstelen cafkákban.
2015. okt. 14. 15:20
 8/16 A kérdező kommentje:
#2 Erre még nem válaszoltam. Nem volt még kapcsolatom ilyen korú nővel.
2015. okt. 14. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen korú független nőket, egyikük mesélte, hogy bepróbálkozott nála egy korodbeli, de ő valahogy nem tud partnerként tekinteni rá, kisfiúnak érzi magához. :-)
2015. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#10 Örülök, hogy ezt megosztottad velem, de én azért reménykedem, hogy van olyan aki tudna rá partnerként tekinteni.
2015. okt. 14. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!