Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő, hogy 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy 21 évesen 40-es nőt szeretnék párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Jobban vonzanak az érett nők. Ők teljesen más gondolkodásúak, a személyiségük is más... Egyszerűen komolytalannak tartom a mai lányokat.
2015. okt. 14. 14:30
1 2
 11/16 aperitif ***** válasza:
89%

6-os nem látott még se negyvenes, se másmilyen nőt meztelenül, ne foglalkozz vele. Láttam már ilyen kapcsolatot, és jól működik. Sőt, nekem is jóval fiatalabb párom van, bár mi idősebbek vagyunk.

Ha találsz ilyen korú nőt, akivel kölcsönösen vonzzátok egymást, és jól érzitek magatokat egymással, senkinek nincs joga elítélni titeket.

2015. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm. :)
2015. okt. 14. 15:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Senkinek nincs joga ítélkezni, ha találsz egy 40-es nőt, aki kapható erre, akkor hajrá. Ismerek ilyen párost, a srác a pszichológusával jött össze:))))


Az viszont biztos, hogy mind Te, mind az idősebb nő is valamilyen komplexusban szenvedtek (ha létrejön a kapcsolat), amit érdemes kikezeltetni. Vagy önismeretet gyakorolni. Egyébként írod is, hogy nincs túl jó kapcsolatod a szüleiddel, így nem is nevelkedhettél lelkileg egészséges mederben,


Tapasztalatból írom, nekem is 20 évvel idősebb pasim volt 20 évesen.Később rájöttem, apakomplexus miatt. Mikor vége lett a kapcsolatnak elhatároztam, hogy csak a saját korosztályommal fogok foglalkozni azután. Így is lett. És sokkal egészségesebbnek éltem meg, mint a nagy korkülönbséges kapcsolatot.

2015. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Ez nem anyakomplexus. Külön tudom választani a kettőt. Nem kell korombeli és kész. Attól, hogy undorodom anyámtól még nem azt jelenti, hogy anyakomplexusom van.
2015. okt. 14. 19:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó h meg tudod indokolni azt h miért szeretnéd, és fiatalabbal miért nem most. Jó h nem csak szexprobalgatasra akarod használni.Lehet h ő örül h hozzájut egy fiatal testhez, vagy tetszik a fiatal lelkesedesed, amit idosebbektol nem kap meg. Hosszútávon nagy tapasztalatkulonbseg élet, okozhat gondot. Tapntatosnak és türelmesnek kell lenni mindkét fél részéről.
2015. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 aperitif ***** válasza:

Ötvenes nő vagyok, és 15 évvel fiatalabb barátom van. Neki midig rossz volt a kapcsolata az anyjával, évek óta nem is tartják a kapcsolatot. Aztán szerelemből nősült, korban hozzá illő lányt vett el, aki pár éve múlva pont úgy kezdett viselkedni vele, mint az anyja, rideg, elutasító.

A lényeg, hogy most talált magának egy szeretőt, aki kedves, elfogadó, szeretetteljesen viselkedik vele, csak éppen korban az anyja lehetne.

Nem kell ahhoz képzett pszichológusnak lenni, hogy valaki felfedezze az összefüggéseket :)

2015. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!