Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Magas vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Magas vagyok és nem tudok normálisan megizmosodni. Hogy lesz így barátnőm?

Figyelt kérdés
Pedig edzés/evés meg van, de ha hízok, csak zsírban, izom az istennek sem akar jönni, ami látszódna. Pedig mindent kipróbáltam már! Túl magas vagyok? 192cm.
2015. jún. 20. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy tul magas a parom magasabb nalad es megis izmos. Ez genetika kerdese avn aki egyszeruen nem olyan izmos, kerdezz meg ilzen etkezesi tanacsadot hogy mit tehetnel az ugy erdekeben.

Amugy nem gaz ha vekony vagy baratnod nem az izmodtol lesz hanem a szemelyisegedtol meg kisugarzasodtol.

18/L

2015. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Estienne ***** válasza:
Ezt inkább a testépítés kategóriában kérdezd (bár már ott is sok a hülye) de valószínű, hogy valamit rosszul csinálsz. Nincs meg a megfelelő terhelés, nincs elegendő pihenés vagy nem eszel elég fehérjét.
2015. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszatértél magas-vékony srác?
2015. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. - Egy magas-vékony srác barátnője.
2015. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl magas,192 cm tökéletes.

"Mit csináljak?" - nem tudom,hogy hogyan tudnál megizmosodni,én nem értek hozzá :D ,de itt biztos vannak kigyúrt férfiak esetleg ők tudnak segíteni Neked.

Amúgy nem feltétlen kell kigyúrni magad ahhoz, hogy legyen barátnőd, vannak akiknek a vékony vagy a macis alkat jön be *-*

2015. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!