Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sohasem lesz barátnőm? 21/F

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig kitartóan próbálkoztam, személyesen és interneten egyaránt. Több száz (az is lehet, hogy már ezer) ismerkedést kezdeményeztem már, de egyikből sem lett semmi komoly. Nagy ritkán egy-egy randi, vagy szolidabb találka összejött, de semmi olyasmi, ami egy komoly párkapcsolat kialakulásához vezetett volna.


A külsőmet átlagosnak tartom, nem vagyok egy Adonisz, de úgy érzem, komoly gond nincs velem. Az ismerkedéseim során is többen mondták, hogy jól nézek ki, helyes vagyok stb. A stílusomat is próbáltam váltogatni alkalmanként. Az esetek túlnyomó többségében a saját stílusomat nyomtam, különösebb taktikázás nélkül, ami nagyjából annyit tesz, hogy elég kedves és tisztelettudó vagyok (sokan emiatt csak a barátzónában tudtak elhelyezni). Volt, hogy bunkóbb, flegmább stílusban próbáltam ismerkedni, de azt nem tudom hitelesen előadni, meg amúgy is, egy idő után biztosan kiütközött volna, hogy az a fajta srác nem én vagyok.


A legkülönfélébb okoknál fogva utasítottak el: egyeseknek a kinézetem nem tetszett, volt aki azt mondta, hogy túlzottan kedves vagyok, megint mások nyomulósnak tartottak, szóval ezért sem tudtam semmi megoldást kieszelni, mert mindig mindenkinél más volt a probléma. Tudom, hogy még fiatal vagyok, de az a tény, hogy ennyi kezdeményezés során SENKINEK sem kellettem, az elfogadás és a beletörődés fázisához vezet lassan.



2015. okt. 19. 20:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Alázzad őket,akkor majd kellesz.
2015. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
:( Szegény..Ugye nem a 15-16éveseknél próbálkoztál?
2015. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
egyedül is jó,maradj egyedül
2015. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Lesz barátnőd.Nyugi!

Csak add mindig önmagad és ne taktikázz!

2015. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#2: Nem, dehogyis. Ha az életkor-tartományt kéne belőnöm, akkor nagyjából a 17-24 éves korosztály közt szemezgettem az elmúlt időkben.


#4: Rengetegszer, szinte mindig önmagamat adtam. De szerintem az én személyiségem és stílusom túlságosan egyszerű és jófiús.

2015. okt. 19. 20:26
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Ne fogadd el, hogy nem lesz, mert sose lehet tudni, a szerencse bárkire rátalálhat. Egész egyszerűen csak ne foglalkozz most egy ideig ezzel a témával, ne akarj mindenáron csajt, de ne is add föl teljesen, hanem valahogy próbálj meg ettől függetlenül élni egy darabig, tudom hogy nagyon nehéz figyelmen kívül hagyni, de sztem lehet, h az a baj, h túlságosan rápörögsz erre a barátnő dologra, túl sokat görcsölsz rajta, és így persze, h nem jön össze.
2015. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6: Ezen én is gondolkoztam, és éppenséggel lennének is olyan dolgok, amik lekötnék a figyelmemet. Elég aktív életet élek, sok mindent csinálok, nem vagyok ez a tipikus, négy fal között tobzódó szobakukac. Csak az a gond, hogy komoly párkapcsolatom még sosem volt, és hiába próbálok nem rá gondolni, a szeretethiány egyre erősebb lesz bennem. A próbálkozásaimat sem úgy kell elképzelni, hogy vakon kezdeményezek mindenkinél, hanem igyekszem a kiszemeltet egy kicsit feltérképezni előtte, és ha látok benne potenciált, akkor bedobom magam.
2015. okt. 19. 20:32
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Hmmm... bennem felmerült egy kérdés. Sikeresnek érzed magad? Magabiztos vagy? Erőt, kiegyensúlyozottságot, elégedettséget sugárzol a környezeted felé?

Válaszolj ezekre a kérdésekre, aztán elmondom, mi a baj.

2015. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Van akinek nem a rossz fiúk jönnek be.Főleg akik megtapasztalták a hátrányukat.Ők majd tudják értékelni a jóságodat :)
2015. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#8: Jó kérdés, bizonyos területeken igen, bizonyos területeken kevésbé érzem magam kiegyensúlyozottnak. Pár év alatt ilyen téren sokat fejlődtem. Olyan 16-18 éves koromban kis visszafogott mimóza srác voltam, nem voltam túl bőbeszédű, úgy éreztem, hogy az emberek megbámulnak, lehajtott fejjel jártam stb. Ma már a járásomat is sokkal magabiztosabbnak érzem, merek úgymond "hangoskodni" és poénkodni társaságokban (akkor is, ha bizonyos emberekkel akkor találkozom először), és ez a csajokkal való beszélgetésekre is igaz. Hiába nem volt még senkim, ha egy csinos, kedves lánnyal kell beszélni, nem jövök zavarba, nem pirulok el, nem izgulok, csak mondom, ami eszembe jut.
2015. okt. 19. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!